Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen furcsa dolgokat ettetek...

Milyen furcsa dolgokat ettetek terhesen?

Figyelt kérdés
Én most még nem eszek semmi furit ,bár a lányommal sem ettem,de amit megkívántam és akkor éppen volt is kéznél annak valami mennyei íze volt. 😃
tegnap 16:53
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanazokat ettem, mint egyébként. N
tegnap 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Sima sós chipset citrommal. Haraptam a citromot hozzá. Igazából a tequila "ízvilágot" kívántam, de azt csak nem ihattam.. 😅
tegnap 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Semmi furat nem ettem.
tegnap 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyire fura, de fagyasztott meggyet ettem kiloszamra. Marmint fagyosan ragcsaltam, magaban.

Bar ez a fogaknak nem a legjobb, de egyszeruen nem birtam ki 🤣

tegnap 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Semmi furat nem ettem. Nem voltam kívánós egyik terhességem alatt sem.
tegnap 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Nekem egyik terhességnél sem volt semmi extra. Sokszor meg is lepődök, amikor másoktól hallom, hogy miket nem kívánnak/kívántak.
tegnap 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Nem vágytam semmi különlegesre ennivaló téren, viszont életemben először és utoljára érdekelt a Harry Potter. Terhesen vagy ötször megnéztem minden részt, azóta meg ugyanúgy nem érdekel, mint előtte 🤣
tegnap 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Tonnaszámra zabáltam ezeket a bolti szeletelt sonkákat. Jöhetett csirke vagy pulykamell sonka. Betöltöttem friss zsömlébe, borítottam rá egy flakon majonézt és adj neki. 3 darabot is meg tudtam enni együltő helyembe.
tegnap 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Mindent, amiben sóskaramell van...
tegnap 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Én semmi extrát nem kívántam, de egy csomó kajának irtó finom íze volt. Egy random hétköznapon valami kifőzdéből ettem menüt, borsófőzeléket, életemben olyan finomat nem ettem. A szőlőt is akkor szerettem meg.
tegnap 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!