Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tegyek, hogy ez megváltozzon?

Mit tegyek, hogy ez megváltozzon?

Figyelt kérdés
36 hetes kismama vagyok, a párommal nagyon jól meglennénk,de mindig elrontja az egészet a hazudozásaival.Sosem vallja be őszintén,ha beül vhova a barátaival.Mindig kitalál vmit,hogy itt meg itt van,vagy egyszerűen nem veszi föl,ha ezért kérdőre vonom neki áll feljebb.Nagyon fáj,hogy nem képes őszinte lenni velem ilyen alapvető dologban.
2010. máj. 19. 19:13
 1/5 anonim ***** válasza:
25%
Eddig ezt nem tudtad? Ha ilyen volt eddig is,akkor miért vállaltok gyereket? Próbálj vele beszélni,de az ilyen ember nem szokott megváltozni. Akkor pedig válás lesz a vége,vagy elviseled,hogy hazudozik.
2010. máj. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Próbálj vele beszélni. (Nem tudom, h mennyire megváltozós típus lehet)

MOndd, hogy mondja el nyugodtan hova megy, nem megakadályozni akarod benne csak tudni merre van. Bizos ő is megkérdezné hova mész vagy merre voltál, ha járkálnál minden felé.

2010. máj. 19. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Teheted azt is,h homokba dugod a fejed,és a babátokra koncentrálsz:nemsokára úgysem fogsz hónapokig mással foglalkozni,kizárólag a baba dolgaival,azon kívül aludni fogsz.

Miért nem vallja be,h hol van? Nem mondta? Mert ha azért,mert tudja,h úgyis veszekedés lesz belőle,akkor kénytelen leszel Te megváltozni ebben.


Én is örök gyanakvó vagyok,az én férjem ezért mindig azzal vádol,h nem bízom benne.Pedig ez még csak nem is igaz...


Szóval inkább közelitsd meg a helyzetet olyan irányból,h becsüld meg az időt,amit együtt tölthettek.Ezt remélhetőleg érzékeli majd és fontosabb lesz neki otthon lennie,mint máshol.

Azonkívül a baba érkezésével is fog változni sztem a dolog.Ha másért nem azért,mert olyan fáradt lesz ő is,h nem lesz kedve elmászkálni:-P


Üdv! 40 hetes km

2010. máj. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Régebben ezt nem csinálta,sosem volt ez nálunk téma,mindig voltak olyan napok,amik a barátoké volt.Azóta tart ez mióta tudja,hogy babánk lesz.
2010. máj. 19. 19:37
 5/5 anonim ***** válasza:

19:32-es vagyok.


Akkor reméljük csak bepánikolt a nagy felelősségtől és próbál lazulni ameddig lehet:-)


Még mindig azt mondom,h ha meglesz a pici,akkor majd visszaszelidül:-P


Üdv!:-)

2010. máj. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!