Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen problémát okoz az, ha...

Noisy23 kérdése:

Milyen problémát okoz az, ha sokat simogatom a hasam?

Figyelt kérdés
Azt olvastam h nem szabad túlzásba vinni (a pocak simogatast) mert gond lehet belőle. 20. hetes vagyok,mégis mi történhet...?
2017. jan. 29. 00:28
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
69%
Tapasztalatom szerint es baratnoknel, ismerosoknel tehat masoknal is szulesnel nem a kezet teszi ra barki is, szo szerint nyomjak. A ketto nem ugyan az. Az anyai simi nalam a szeretet, torodes jele. Rateszem a kezem es szeretem. Ez mitol valt ki negativ reakciot? Erre mit mondanak Nektek? Nekem nem szolt senki, hogy ebbol baj lenne. Sot. Ajanlottak, hogy jot tesz. Ez nem valami uj hiedelem keltes? Csak kerdem mert reszemrol passz csak fura ez az "uj hullam".
2017. jan. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
33%
Nekem volt már, hogy keményedett tőle. Egyébként a keresőbe beírva: pocak simogatása, kijön egy halom infó, arról, hogy miért nem kellene csinálni. Ennek ellenére én szoktam simogatni, nagyon finoman.
2017. jan. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
58%
Azt ertem, hogy neten olvasok rola ha rakeresek. Netre mindenki azt ir ki amit akar. Akar riogatas is lehet. Alatamasztott, bizonyitott tenyekre volnek kivancsi. Elozo irta, hogy simogat es kemenyedik. Fokent ha rendszeres. Ilyen dolgok vagyis tapasztalatokra volnek kivancsi. Boldog babavarast mindenkinek!
2017. jan. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
20%
13 ha leírod a tapasztalatodat az itt 0%, ha fröcsögsz valami hülyeséget, hogy "mekkora baromság már eeeez" akkor 80%.
2017. jan. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Én is ezt hallottam,h kemenyedest okozhat de a 20. hétben ez nem hinném h akkora hatással lenne rám h be is indítja a szülést... XD

Nekem probléma mentes a terhessegem,dokik meg védőnők is mondanak ezt meg azt,egyesek riogatnak,h ne üljek keresztbe tett lábbal,meg egyenes háttal üljek mindig,különben erős hát/derekfajast okozok magamnak,stb. ....... Hát most meg aztán ki tudja kinek higyjunk....

2017. jan. 29. 11:16
 16/16 anonim ***** válasza:
74%

Miért nem lehet keresztbe tett lábbal ülni?

(Azon kívül, hogy terhességen kívül se ajánjlák, mert hajlamosít a visszérre?)

Ha nem érzel semmit a simogatástól, nyugodtan simogasd. :)

Az enyém is szereti.

2017. jan. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!