Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen problémát okoz az, ha...

Noisy23 kérdése:

Milyen problémát okoz az, ha sokat simogatom a hasam?

Figyelt kérdés
Azt olvastam h nem szabad túlzásba vinni (a pocak simogatast) mert gond lehet belőle. 20. hetes vagyok,mégis mi történhet...?
2017. jan. 29. 00:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
32%

Ezt mègis hol a csudiban olvastad?

Elèg nagy butaság!

2017. jan. 29. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
32%
Elfárad a kezed.
2017. jan. 29. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
37%

Igen, elkényeztetett lesz a baba, és különben is megnyomod a fejét és nem lesz normális. Ja, még egy, ha tükörbe nézel, akkor néma lesz a gyereked. És lehetőleg tegyél a hasadra egy zsebkendot, es figyeld meg hogyan veszed le a hasadrol a zsebkendőt, mert az mondja meg, hogy fiú lesz vagy lány (ultrahang? az meg mi...?). És el ne felejtsem, ne egyél sárgarépát, mert attól meg besárgul a baba.

Mindjárt felhívom a nagymamámat, hogy mondjon még ilyen marhaságokat, ha te erre vagy vevő :)

2017. jan. 29. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
27%
1# vagyok. Nem tudom milyen emberek vannak itt.. lelettem pontozva mert valaszoltam, meghozza sztem azt , amit sokan gondolnak.. ennyire elkorcsultunk..elbutultunk már mi emberek?! Nagyon jó...
2017. jan. 29. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
72%

A pocaksimogatast annak nem ajánlják,aki túlzottan keményedik,mivel ez is azt okozhat.

Ha problémamentes a terhesseged,akkor addig simogatod,amig jol esik.😊

2017. jan. 29. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
74%
Azért olvashattad, mert méhösszehúzódást okozhat elvileg, de ahogy az utolsó írta, problémamentes terhességnél nem okozhat gondot. Az orgazmus is méhösszehúzódást okoz, amíg a szextől nem tilt el az orvosod, addig biztosan nem okoz kárt a pocaksimogatás sem.
2017. jan. 29. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
31%

Napersze! Pocaksimitol mehosszehuzodas!!! Ezt a baromsagot! Nem a hozzaszolokra ertem akik ezt leirtak, hanem akik ezt elultetik a koztudatban! Es mivel orvosok, szakemberek nyilatkozzak el is hisszuk. Marmint en nem, tudom, hogy nem igy van. Persze mindenki annak tulajdonit jelentoseget es abban hisz amiben raciot lat. Kerdezo, nem ettol lesz a babanak baja. Ez orbitalis butasag, a nepbutitas netovabbja.

Nyugodtan lehet lepontozni barkinek legalabb latom mennyi sotet embert sikerult kitermelnie a mai tarsadalomnak.

2017. jan. 29. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
25%
Volt itt ugyanerről kérdés, 20 nő leírta, hogy nem szabad simogatni, mert méhösszehúzodást okoz. Így legyen okos az ember.
2017. jan. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
81%
Az orgazmus az mehosszehuzodast okoz de a simogatas amivel szeretet fejez ki az anya az mitol? Hozzaerunk a hasunkhoz a tenyerunkkel. Ez is mitol valt ki barmit is? Ennyi erobol kezratellel okozhatunk bajt? Vagy akar ennyi erobol kezratetellel gyogyitas? Na, en ezt nem ertem. Valaki leirna? Elore is koszi!
2017. jan. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
51%

Nekem is a doki mondta,mikor meglátta,hogy megsimogattam a hasam,illetve csak kb rátettem a kezem.Azt mondta ez összehúzódást okozhat és hogy szülés alatt is,amikor a tolófájások vannak és nem jön ki hamar a baba,akkor ezzel segítenek pluszba rá méhösszehúzódást kiváltani.

De ezt szerintem mindeki maga érzi,hogy ha a simitől keményedik,akkor hagyja abba ilyen egyszerű😁

2017. jan. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!