Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki mikor mondta el a családnak...

Ki mikor mondta el a családnak h. babás?

Figyelt kérdés

És a többieknek? Barátoknak? stb.

Én 6 hetes vagyok, de nem akarom elmondani senkinek 12. hétig a terhességemet. Persze a párom tud róla.:)

Egyszer ,ár voltam terhes, akkor elvetéltem 6 hetesen, és már az egész család tudta. Olyan ciki volt. Nem is hitték el ezek után,h. terhes voltam. Szóval elég bunkók voltak a rokonok.:S

Anyósnak is látni kellett volna az arcát, h. hogy örült mikor elvetéltem!:(

Sőt lehet tovább várunk a bejelentéssel. A lényeg, h. párommal egy hullámhosszon vagyunk.

Ti hogy voltatok/vagytok vele?


2010. máj. 4. 16:04
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szerencsére nem volt negatív tapasztalatom ez ügyben, mi a párommal mégis csak a 12. héten mondtuk el a családnak, barátoknak, ismerősöknek. Akkor már szinte teljesen biztos volt, hogy megmarad a baba, így már nyugodtabban mondtuk el.

Volt aki már sejtette (nálam is az a bizonyos kávé-illat undor, holott kv nélkül fel se kelek), de tapintatból nem hozakodott elő vele a bejelentésünkig.

Persze mi is nagyon nehezen tartottuk magunkban az örömhírt, pláne, hogy mi már 4 hetes terhesen tudtuk, hogy összejött a kicsi, de utólag sem bántuk meg, hogy csak akkor szóltunk.

A 2. babát sem szeretnék hamarabb elárulni (reméljük a nagytesója sem fogja elszólni magát :-))

10 hónapos kislány anyukája

2010. máj. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!