Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki mikor mondta el a családnak...

Ki mikor mondta el a családnak h. babás?

Figyelt kérdés

És a többieknek? Barátoknak? stb.

Én 6 hetes vagyok, de nem akarom elmondani senkinek 12. hétig a terhességemet. Persze a párom tud róla.:)

Egyszer ,ár voltam terhes, akkor elvetéltem 6 hetesen, és már az egész család tudta. Olyan ciki volt. Nem is hitték el ezek után,h. terhes voltam. Szóval elég bunkók voltak a rokonok.:S

Anyósnak is látni kellett volna az arcát, h. hogy örült mikor elvetéltem!:(

Sőt lehet tovább várunk a bejelentéssel. A lényeg, h. párommal egy hullámhosszon vagyunk.

Ti hogy voltatok/vagytok vele?


2010. máj. 4. 16:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi két babát vesztettünk el korábban, mikor terhes lettem harmadjára 8 hetesen mondtuk el a nagymamáknak és később a többi rokonnak.

15 hónapos kisfiú anyukája

2010. máj. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia, mi a családnak a 10. hét körül mondtuk el, rokonoknak pár héttel később, de volt már aki tudta anyutól:) Barátnőimnek a pozitiv tesztek után elmondtam, nem birtam ki:D

21 hetes kismama

2010. máj. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen. Én sem bírtam ki, és 2 barimnak elmondtam. Bennük teljesen megbízok. :)
2010. máj. 4. 16:15
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Én anyukámnak mondtam csak el 6 hetesen, ő megígérte, hogy nem adja tovább senkinek.

A többieknek a 12. heti UH után mondtuk el.

Nekem is volt már egy vetélésem, bár azt nem mondtuk el senkinek sem, csak utólag a szüleimnek.

36 hetes km

2010. máj. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
71%
Mi a hétvégén mondtuk el a család egyik felének, tegnap pedig a másiknak:)Én ma vagyok 5+5 hetes.Nem akartuk ilyen hamar, de az én családom elég távol él tőlem(300 km)és ki tudja előre, hogy mikor tudunk ismét találkozni velük idén, így hát elmondtuk nekik.Ha pedig otthon már mindenki tudja, miért ne tudhatná itthon is mindenki?:) Mégsem jó az ilyesmit telefonon és skype-on intézni!Jó volt látni a boldogságot az arcukon!Hiszen úgysem lesz semmi baj! :)
2010. máj. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia! nekem is volt egy vetélésem 12hetesen és mindenki tudta a családból, hogy babát várok aztán, hogy elvetéltem, engem az "annyira sajnálom"-mal idegeltek ki és hogy nem bírták ki még véletlenül sem, hogy ne hozzák fel amikor én nem akartam erről hallani már, elakartam felejteni de a család nem nagyon hagyta :S ennek már 4 éve és mai napig felemlegetik, hogy jajj de jó lett volna ha megszületik stb... hát most megint terhes vagyok, 17 hetes, a páromat megkértem, hogy ne híresztelje addig amíg nem szeretném, dehát olyan lepcses szája van mint egy vénasszonynak, lényegében párom anyja az én anyám és párom családja nem tud még róla, de a párom minden héten megkérdezi, hogy elmondhatja e már :S hát majd ha meglesz a 18.heti UH talán a nemét is megtudjuk, majd utána elég lesz elmondani mindenkinek, habár szívem szerint csak jóval késöbb szólnék a maradék embereknek :) amikor megtudtam, hogy terhes vagyok én azonnal felkeltettem a párom, mert még aludt :) aztán felhívtam a hugom és a legjobb barátnőm :)
2010. máj. 4. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
nekem 2 szer volt elhalt terhességem és én csak anyunak apunak tesómnak és a legjobb barátnőmnek mondtam el!!!De szerintem ez nem "ciki"Miért lenne ez ciki?sajnálom aki így gondolja!!!
2010. máj. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 4.! A pozitív godnolkodás nagyon fontos, ez így van, de az első 12 hétben a mindent vagy smemit elve érvényesül. Ha hiba lép az osztódásba, már el is hal a baba... Nagyon egyszerű a képlet, és örülj neki, ha veled ilyen sosem fog történni, de sajnos 50% esélye van rá mindenkinek.

Akivel pedig ez már egyszer megtörtént, az hiszi, ha látja, hogy ott van a kezében, előbb nem lehet megnyugodni....

3.

2010. máj. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

mi már a pozi teszt után,azaz 5 hetesen elmondtuk mindenkinek.


38 hetes km

2010. máj. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Az első terhességem 6 hetesen mondtam el, volt nagy öröm, aztán elvetéltem:(

Szerencsére nálunk senki nem hozta szóba utána...


A másodikat pedig a 12hetes ultrahang után.


Mivel gyakran jártam anyuhoz és észrevette hogy émelygek a kávétól, rá is kérdezett: "nem vagy Te terhes?":D Én meg: hagyjáál mááár, dehogy:D

5 hónapos baba anyukája.

2010. máj. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!