Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2 hónapos terhes vagyok....

2 hónapos terhes vagyok. Közel 100 kg-mal kezdtem a terhességet, emellett hypothyreosisom van. Hogy tudnék a lehető legkevesebbet hízni? Mennyire szabad visszaszorítani a kalóriákat?

Figyelt kérdés
2007. nov. 14. 09:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

a baba elveszi amire szüksége van!Ha valamiből kevés van,azt csak a te szervezeted sinyli meg.

Szerintem csak egészségesen kell táplálkoznod és nem lesz semmi baj.

Egyél teljes kiőrlésű dolgokat(könnyen emészthető és nincs annyi kalória benne),ne igyál és egyél cukros üditőket ,gyümölcsleveket és zsiros dolgokat sem.

Sok gyümölcs,zöldség az nagyon jó!Sok sikert!

2007. nov. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
ha cukorbeteg diátát tartanál, az egészséges!
2007. nov. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem beszélj a dokival vagy a védőnővel, hátha tudnak ajánlani neked valamit, biztos találkoztak már hasonló problémával! Hozzám mikor legelőször kijött a védőnő elmondta, hogy mit egyek mire figyeljek, de ezt már az előttem szólók leírták. Boldog babavárást kívánok neked. Üdv. 15. hetes kismama

2007. nov. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én 96kg -mal kezdtem a terheségemet különösebb válogatás nélkül étkezem annyira figyelek oda hogy sokszor eszek inkább keveset ,igaz a huszonnyolcadik héttöl diétáznom is kell mert magas lett a cukrom ,de amit megkivánom megeszem igy is ,nekem is azt mondták hogy a szervezet ilyenkor azért jobban odafigyel a babára és rád is.Én nem hiztam csak 5kg -ot pedig tényleg megeszem mindent és a sok sétára is odafigyelek.Grat a babához:)36hetes kismama:)
2007. nov. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!