Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Mivel lehet visszaszorítani...

Mivel lehet visszaszorítani azt, hogy ne alakuljon ki felnőttnél a szájban gyakran szájpenész, afta?

Figyelt kérdés
Sokszor a leglehetetlenebb helyen jön elő és nagyon fáj, bármit is eszem vagy iszom, gyakran hetekig tart, utána elmúlik és jön a következő.
2011. febr. 16. 10:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Jajj az aftával én is nagyon sokat szenvedtem. Strand, uszoda, vendégség után szinte azonal kijött. Volt olyan, hogy annyira súlyos volt, hogy napokig nem tudtam enni. Háziorvosom adott rá carbosan krémet. Ha legkissebb jelét érzem, hogy ki akar jönni, alaposan átkenem vele a számat, és nem is jön ki. Azóta nem voltak ilyen problémáim. Recept nélkül lehet kapni. Szerintem próbáld ki. Egy apró tubus olyan 800-1000 Ft környékén mozog, de nekem bevállt.
2011. febr. 16. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen tisztátalan eszközöktől( villa, kanál, pohár stb.) De fogkő, nyálkahártya gyulladás, letört foggal harapod meg a szád. De elég, ha megszúrod villával, vagy csottal. A carbosan kenőcs jó rá, és Phlogozol vagy Glicosept folyadék ecsetelésre, fokozott szájhigiénia és bármennyire is furcsa, a C vitamin rendszeres szedése még akkor is, ha dúskálsz a természetes vitaminokban.
2011. febr. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!