Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Harmadik babájukat váró...

Harmadik babájukat váró kismamák, vagy három gyerekes anyukák szerintetek túlaggódom a dolgot? Folyt. Lent.

Figyelt kérdés
Harmadik babámmal vagyok terhes.A két másik gyerkőcöm 10 illetve 4 éves.Kicsit aggódom,hogyan fogom összeegyeztetni a szoptatásokat az együtt tanulással,játszással stb.Ti hogyan oldottátok meg a kezdeti nehézségeket?Hamar összeszoktak a gyerekek?Gyorsan ment az átállás?
2010. ápr. 10. 14:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 5 és 3évesek lesznek mire megszületik a tesó,a kicsi ovit kezd.Én is félek..nem fogunk unatkozni az biztos:-)

Ha kettővel megoldottad a 3.kal is menni fog:-)Kialakul a napirend és néha könnyebb,néha nehezebb lesz de asszem kárpotol a szeretetük:,-)

2010. ápr. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Na akkor már ketten vagyunk:)

Nem tudom mi lesz, még elképzelni sem tudom.

Remélem hamar belerázódik a baba is az új,nyüzsgő családba és a gyerekek is megszokják,hogy most van egy kisebb tesó akit jobban kell babusgatni.

Majd próbálom őket rávenni,hogy segítsenek,pelenkázás,fürdetés,cumi bedugás:))))

Így hátha nem lesznek féltékenyek.Ja persze babakocsi tologatás!

De hogy a baba mellett hogy fogok én tanulni a nagy csajjal?Az már rejtély:)

A kicsi fiam meg autó mániás és persze harcolós,meg kell halnom játékból meg ilyesmi,várat építeni,katonáskodni,kalózosdit játszani.

Húúú két hatalmasra nőtt tejjel teli mellel aztán lehet hasalni meg hancúrozni mi?:)))))))))

Szóval a részletektől félek:S

2010. ápr. 10. 17:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia!nekem van egy 9 éves fiam,4 éves lessz a lányom májusban,és a pici fiam pedig 4 hónapos lessz jövöhéten.Jogos a félelmed mert tényleg nehéz.Ugyebár a naggyal tanulni kell, a picivel eleve többet kell foglalkozni,mert pici,etetés,pelenkázás,játszás stb..Én ugy vettem észre ,hogy a lányra jut a legkevesebb időm,pont az elöbb felsoroltak miatt.Elég nehéz,de ha apa itthon van hétvégén akkor csajos programokat csinálunk csak ketten, mert hétköznap ez nem megy.Egyébként nagyon szeretik a kicsit,sokszor túlzásba is viszik a puszilgatást,simogatást.A nagyfiam nagyon sokat tud már segiteni,sokat foglalkozik a hugával.Nagyjából ennyi jut most az eszembe,bele lehet rázódni,hamar megy főleg 2 gyerköc után.Sok sikert neked is és boldog babavárást.
2010. ápr. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat,vettem egy nagy levegőt,és pozitívan nézek az elöttem álló időszakra:))))))

Nektek is élményekben gazdag gyermeknevelést kívánok,és jó babázást!

2010. ápr. 12. 07:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!