Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33 hét körüli kismamik, hogy,...

33 hét körüli kismamik, hogy, milyen pózban tudtok aludni? Nehezen megy nektek is a forgolódás?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 5. 19:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én csak oldalasan tudok aludni szopipárnával:-)Átölelem és úgy:-)Egyébként kb óránként fordulok egyik oldalról a másikra.A kislányom nem nagyon értékeli ha jobb oldalamon fekszem,addig boxol mig meg nem fordulok.34 hetes kismami
2010. ápr. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szia.nekem a jobb oldalamon a legkényelmesebb,de sajna a babámnak nem mindíg.a takarót a lábam közé kapom+begyűröm egy részét a pocim alá és úgy kényelmes.hát az átfordulás nagyon rossz.és sajna amég nem tudok elaludni addig van olyan h 10 percenként fordulok meg mert sehogy nem jó.


33+5 hetes km

2010. ápr. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én is nagyon nehezen fordulok meg.Idáig a jobb oldalamon tudtam aludni kb.1 hete reklamál a baba.Azt hittem én vagyok ilyen nyűgi,csak kitartástkívánok a végéig.33h.km.
2010. ápr. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia! Én is csak az egyik oldalamon tudok aludni, történetesen jelenleg a jobb oldalam, néha megpróbálkozom a bal oldallal, de addig reklamál a fiam, míg megfordulok. Ami kicsit nehezen, lassan, öregasszonyosan megy..:)

Kispárnát, vagy a paplanomat begyűröm a hasam alá, úgy a legkényelmesebb. Mire elaludnék, addigra a kicsi fiam kemény discóba kezd, kb 1,5-2 óra a lefekvéstől, mire el is alszom.

A délutáni alvás még rosszabb. Akkor még nehezebben alszom el, akkor egyik póz sem jó a manónak. Ilyenkor fáj a hátam is, nyakam is, kész kínszenvedés, de nem adom fel....

Már nem tart sokáig, kitartást lányok!

34 hetes kismama

2010. ápr. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Akkor jó, nem csak én vagyok olyan, mint öreganyám :)
2010. ápr. 5. 21:23
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem szerencsére egyáltalán nem gond a forgolódás (33 hetes voltam vasárnap). Szopipárna a lábam közé, nagypárna az ágyvégébe, arra meg felteszem a lábaimat. Általában bal oldal jön be, de újabban egyre jobban tolerálja a kiskölyök a jobb oldalt is (eddig nem szerette, reklamált érte). Sőt, az elmúlt két hétben kétszer is úgy ébredtem reggel, hogy rendesen a hasamon feküdtem - mondjuk nincs nagy hasam, de akkor is...

Inkább a csípőforgóm szokott néha fájni, ha sokat fekszem egy oldalon.

2010. ápr. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!