Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Előfordult már mással is,...

Előfordult már mással is, hogy a férje nem hajlandó vele lefeküdni terhesen?

Figyelt kérdés

Nem a vonzalommal van a baj, ismerem őt és a reakcióit, van kedve hozzá, hozzám, de annyira retteg, hogy bajt okoz a babának, hogy inkább kibírja nélküle.

Meggyőzni nem tudom arról, hogy mivel jól vagyok, biztosan nem okozna gondot. Más is járt már így ? :S

(egy korai vetélésem volt már, de nem szex miatt és régebben volt)


2010. ápr. 3. 22:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vele beszéld meg. Mondd el neki, hogy nem okoz bajt, sőt, ha legközelebb menned kell a dokihoz, akkor vidd el magaddal és kérdezzetek rá együtt. Talán akkor kevésbé fog félni. De megértem az álláspontját, főleg vetélés miatt. Nálunk is volt. De azóta nem estem újra teherbe, viszont már ő is megfogadta, hogy nem lesz szex. Hát nem tudom.
2010. ápr. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Mi lombikozunk, második terhességemet hordom, és a párom mindkét alkalommal csak azután mert lefeküdni velem, hogy behívtam az orvoshoz, és nyíltan feltettem a kérdést: Szabad-e házaséletet élnünk...
2010. ápr. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szió, én tudok olyan pasiról, aki amikor a felesége babás lett, onnantól nem mert szexelni, és hiába tudja, hoyg lehet, akkor sem. Azt mondja, az az anya meg a baba dolga ott egyben, nem kell más is oda. Tényleg van ilyen.. egyébként mi sem mertünk:S nekünk is segítséggel lett, és én 12. héttől folyamatosan görcsöltem, nem mertünk kockáztatni.. de mindenki más! (mi is tudtuk, hogy lehet házaséletet élni, a doki nem tiltott le róla még így sem.. ja, és még így is sikerült a 6. hónap körül egy kis fertőzést összeszednem:S felpuhult a méhszájam.. a kb. 20 percenkénti pisilhetnék és nyilvános wc-k egyéb fajtái nem segítettek túl sokat rajtam..
2010. ápr. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A vége felé az én férjemnek sem ment a dolog. Valahogy a kisfiam mindig megsejtette a pocakban, hogy készül valami anya meg apa között és vadul kapálózni kezdett. Apa meg bedobta a törcsit mondván, hogy neki így nem megy, hogy látja a gyereket rugdalózni közben.
2010. ápr. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia!Mi sem vagyunk eggyütt mióta babás vagyok:-(Eleinte el voltam tiltva vérömleny miatt,azután pedig nem mertük,mivel féltjük a babát.A férjem mindig mondogatja hogy nem birná elviselni ha emiatt lenne valami baja a kislányunknak.Kibirjuk,nem sok van már hátra:-)Szerintem ez a hozzáállás még mindig jobb mintha erőltetné a sexet,és nem törödne azzal hogy babát vársz.33hetes kismami
2010. ápr. 4. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia!Mi sem voltunk együtt mióta tudjuk,hogy babánk lesz!Az elején el voltunk tiltva,de mikor a doki(régi barát)szabad utat adott, akkor sem merte!Én mondtam neki,hogy semmi baj nem lesz!Meg hallotta is amit mondott a doki,de még így sem!Tudom,érzem ,hogy nagyon kíván,tehát nem a pocak miatt van,de annyira félti a kicsit,hogy inkább nem!Pedig én már minden csábítási trükköt kipróbáltam:)))Elérünk egy pontig és behúzza a kéziféket,hogy NEM SZABAD!!!!Mert a kicsi...:)))Becsülöm ezért,de megmondom őszintén bennem meg tombolnak a hormonok:))))Üdv:25 hetes kismama
2010. ápr. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
55%

Szia!

Velünk rendben volt minden mostanáig, volt szex persze csak óvatosan és nem olyen gyakran. most vagyok a 24 hétben és sikerült a páromnak jó pár rugást elkapnia (nagyon élvezte, pedig alig sikerült, mert a baba abbahagyta a rugit, ha megérzete hogy megfogja a hasamat, a dokinál pedig amint megérzete az UH hozzáért a pocimhoz összegömbölyödik úgyhogy azt se tudjuk fiú vagy lány, de a héten sikerült elkapnia a férjemnek egy nagy rugást és amikor puszilgatta a hasamat és hallgatózott, kapott egy nagy fülönrugást), és a pocimon is látszik ahogy a baba mozog, így már a férjem sem akar szexet, szerintem zavarja a baba, azt mondta, hogy egy kismamát ilyennel zaklatni, és a babát sem akarja zargatni, de megbeszéltük, hogy akkor orálisan, hogy azért legyen valami, mivel biztosan vágyik rá, bár a szex a leutolsó ami foglalkkoztatja és engem is inkább beszélgetünk a szülésről és a babáról. Úgyhogy visszatérünk a kezdetekhez.


24 hetes km

2010. ápr. 4. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
55%
Hát addig örülj amíg a babát félti. Az enyém inkább undorodik:-(, pedig csak a hasam nőtt, és mindenki mondja, hogy mennyire csinos vagyok még így a 9. hónapban is, sokan szeretnének így kinézni. Csak hát előtte lapos, izmos hasam volt, most nincs. A hasam eddig egyszer fogta meg, akkor is én raktam a kezét oda. Próbáld meg a jó oldalát nézni, a te helyzetednek legalább van.
2010. ápr. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!