Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Előfordult veletek is terhessé...

Előfordult veletek is terhesség alatt a gyakori pisiléstől?

Figyelt kérdés

7 hetes kismama vagyok, és egyre sűrűbben kell mostanában wc-re járnom pisilni. A sok törléstől irritálódott, és kipirosodott a szeméremtestem-nemiszervem környéke.....

Nemtudom mivel tudnám ez a kipirosodást megakadályozni....:(


Gondoltam veszek Saforelle lemosót, vagy törlőkendőt, és az utána megnyugtat-vagy kenjem Bepantennel?! Esetleg nedves wc papír?! (de ha nedvesen hagyon vajon nem szaporodnak el a bacik?)


2011. nov. 3. 19:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia!Én nekem bevállt a babapopsitörlő.Persze ne vegyél túl nedveset.
2011. nov. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy jártam, én intim törlőkendőt használok, abból is sensitive-et. Nekem segített.
2011. nov. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszi a válaszokat:) Akkor holnap megyek és veszek törlőkendőt:)

2011. nov. 3. 20:19
 4/7 anonim ***** válasza:
7 hetessen már sűrübben jársz pisilni??? mi lesz veled 30 hét múlva? ha nagyon irritálódott már, nem biztos h a törlőkendő elég lesz, kenegesd aloe verás krémmel vagy ahogy írtad bepantennel és ha helyre jön azért használj kendőt.
2011. nov. 4. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ez van...és nemtudom még mi lesz velem még 30 hetesen....

Köszönöm a válaszokat,megfogadom a tanàcsokat:)

2011. nov. 4. 09:40
 6/7 anonim ***** válasza:

lactacid torlokendo csodakat tud tenni, meg a kellemesen meleg zuhany, de csak kivulrol!

es ne felj, majd a 12het utan csokken a pisilesi inger aztan majd ujra visszajon ugy 30-33het korul

2011. nov. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sudocream :) és, hogy mi lesz vele 38 hetesen? Az, mint velem..éjszaka 9-szer jártam wc-re és eldugítottam a wc-t, amit január elsején kellett megcsináltatnunk, túrták az udvart a munkások :) ezerrel és 11-én megszületett a kisfiam :) Tehát nekem a sudocream vált be!
2011. nov. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!