Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem baj hogy 19 hetesen meg...

Nem baj hogy 19 hetesen meg nem erzem a babam mozgasat?

Figyelt kérdés
Elso babamat varom es voltam par napja UH-n, a babam aktiv, egezseges. Azt mondjak amikor eloszor erzem majd hogy a baba mozog biztosan tudni fogom hogy o az. Az orvos szerint 1 heten belul kellene erezzem...Kicsit szomoru vagyok mert mas kismamak erzik mar 16-17 hetes kortol..
2007. nov. 12. 10:30
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Ne szomorkodj! Az én babám 22. hetes és csak a múlt héten éreztem először, azóta is csak alig. De nekem kemény izomzatú a hasfalam, mert aktivan sportoltam. Esténként pici bugyborékolást érzek, ami már az Ő mozgása. Nyugi! Majd biztos keménykedik a kicsink.

Sok boldogságot

2007. nov. 12. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én a 19. héten éreztem először, de akkor még nem voltam bizos benne, hogy őt érzem. Igazából csak 1-2 hét múlva tudtam biztosra beazonosítani, hogy ez magzatmozgás. Ne aggódj, biztosan hamarosan érezni fogod. Meg aztán alkat kérdése is ki mikor érzi először, állítólag a vékonyabb nők hamarabb, a dundibbak kicsit később érzik meg. Ha a babád egészséges, pár hét különbségnek nincs jelentősége.
2007. nov. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Szia! 31hetes terhes vagyok és én is csak a 21.héten éreztem először a babám mozgását. Ne aggodj,jelezni fogja,hogy ő ott van! Sok sikert!
2007. nov. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!