Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek lehetséges, hogy...

Szerintetek lehetséges, hogy már a 11. héten érezzem a babám mozgását?

Figyelt kérdés
Nagyon gyanús volt, már kétszer-háromszor éreztem, ő a 2. babám, azt hallottam, ilyenkor lehet, hogy a kismama előbb megérzi, de már ilyen korán?
2011. okt. 5. 15:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem lehetséges mert attól, hogy olyan kicsi még ő attól sokat mozog. Én most 12 hetes terhes vagyok második babánkkal és én is szintén érzek ilyen mozgásszerű dolgokat, mintha egy kis halacska ficánkolna néha..... :) Nem igazán rúgásokat, csak ilyen kis libbenéseket, kisebb hullámzásszerű valamiket. :)
2011. okt. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy őt érzed :) én most a 2. al vagyok terhes és én is a 11-12. héttől éreztem! pici rángásokat, és olyan robbanós cukorka érzet is volt - ami tuti nem a beleim miatt :) az másképp mozgolódott
2011. okt. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
igen!!!
2011. okt. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a második a terhességem, és már a 12.héten rebegést,kis rángásokat éreztem.Az elsővel ezt a 14.héttől éreztem,úgyhogy tuti a baba.Szép babavárást!35 hkm
2011. okt. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!