Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Többgyerekes anyukákhoz szól...

Többgyerekes anyukákhoz szól a kérdésem. Miben különböztek a terhességeitek?

Figyelt kérdés
2016. febr. 5. 20:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia!Első két terhességem totál egyforma volt...semmi tünet, se hányás, se émelygés semmi,egy kis mellfeszülésen kívül.Most a harmadikkal vagyok várandós,volt mi minden: mensi szerű görcs,émelygés, hányinger,mellfájdalom,puffadás,nehézlégzés.Nem hiszek abban hogy kislány vagy kisfiú terhességnél miben másabbak a tünetek.Van két fiam,a picúrt a pocakban még nem tudjuk mi lesz :)
2016. febr. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én sem hiszek a tünetek alapján nem megállapításban. Nekem a fiammal végig mindenki azt mondta, hogy lány. Tévedtek :) Vele a 8-9 hétig semmi tünetem nem volt. Még egyszer meg is jött. Most hasszurka, gyakori pisilés és fáradékonyság jelen van, de még nem merek bizakodni, majd ha már késik többet is legalább 4-5 napot :)
2016. febr. 5. 21:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is elég hasonlóak voltak,még a kilók is ugyanolyan ütemben kúsztak felfelé. Amiben különböztek: a lányomnál eleinte sokat émelyegtem,főleg éjjelente,de nem hánytam,a fiamnál pedig nem voltak igazán rosszulléteim,de 2-szer hánytam (bár akkor sokat ettem). Alacsony vérnyomásom van,ez a terhességeim alatt sem annyira változott,a lányomnál levegőtlen helyen,utazás közben gyakran rosszu llettem a 2. trimeszterben,ilyenkor kivert a víz és elhomályosult a kép,a kisfiamnál csak 2-szer volt ilyen,viszont nála meg terhességi kiütéseim lettek,ami a lányomnál nem jelentkezett. A kisfiam mozgását jóval előbb megéreztem,de ő volt a 2. baba,talán ezért is. A lányomnál nagyon kívántam a narancslevet és a kolbászt (előtte utáltam) ezeket a kisfiamnál sem vetettem meg,de nála meg talán több édességet fogyasztottam. Minden másban,teherbírásban,gyakori pisilésben,derékfájásban ugyanolyan volt,még annyit esetleg,hogy a lányomnál erőteljesebben jelentkeztek isiász szerű tünetek,de ezek is voltak a fiamnál is.
2016. febr. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Első: fiú. Nála semmi nem volt, csak a hasam nőtt.

Második: lány. Na, nála aztán minden volt. Az első 14 hétben 0-24 h hányinger, visszér, lábdagadás, aranyér, szeméremcsont fájdalom, 10 m séta után le akart szakadni a hasam, annyira fájt, h le kellett ülnöm, majdnem cukros lettem, diétáznom is kellett, vashiányom volt.

Hallottam, hogy a lányokkal általában nehezebb a terhesség, nálam be is jött, de barátnőmet meg a fia gyötörte meg.

2016. febr. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Yuc3 ***** válasza:

Szia! Első 2fiamnal ugyanaz! Jol voltam.semmi kulonos.Zabáltam a csokit, hiztam is 30kilot(mibd2utan visszafogytam a szoptatás végére meg mielott nagyon megijednel) 3.várandósságom felidoig mindenben mas volt!csak gyümit ettem

Édességet nem kívántam.20.hetnel plusz4kilonal jartam csak...migrenes fejfajas14.hetig frontra. Biztosak voltunk benne h.kislany ...de Mostanra mar 1000%h.ő is kisfiú! 30hetes vagyok

2016. febr. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!