Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt különbség terhességeitek...

Volt különbség terhességeitek közt? Mit éreztetek az elején?

Figyelt kérdés
2013. szept. 15. 14:55
 1/5 anonim ***** válasza:
igen,volt.Bár ellenkező neműek a gyerekek így annak is betudható.
2013. szept. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Hajjaj! Nekem 3 lányom van.

Az első és második terhességem viszonylag egyforma volt, görcsök, vizesedés, +35kg az elsőnél, +33kg a másodiknál, terhességi cukor, magas vérnyomás, mindkettő nagy súlyú lett (4850gr, 4100gr).

A 3. terhességem merőben más volt. Se vizesedés, se magas vérnyomás, se cukor, 11kg-ot fogytam a terhesség alatt, és még 8kg-ot rögtön szülés után a kórházban. Nem voltak görcsök, és normál súlyú volt a pici is, mindössze 3000gr.

Egy dolog volt egyforma, hogy mindig édeset ettem volna és tejet vagy kakaót ittam volna.

Most várom a 4. babámat. Vele kb. 3hete vizes a lábam (de ez csak a sok menéstől, utazástól van). 38 hetes vagyok. Állandó görcsök, csak sósat sóssal ennék, és mindenem fáj. Az előző 3 császár hege majd szét szakad, az egész gerincem nyilal. Ez a terhességem kész kínszenvedés. Ő fiú lesz.

2013. szept. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Volt. Az első terhességem teljesen problémamentes volt, még a fáradékonyságot és a vizesedést is megúsztam. Egy darab jóslófájás nélkül, a 40. hétre született. A második terhességemnél minden rossz mellékhatás telibetalált (hányás, vizesedés, hátfájás, idő előtti méhszáj nyílás). 38. hétre született, de az az előtti héten már kórházban feküdtem. Fogalmam sincs, mi okozta mindezt, mert mindent ugyanúgy csináltam, mint az első terhességnél...Szerencsére a második picúr is teljesen egészségesen született:)
2013. szept. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
első vagyok,a lányommal nem volt sok "problémám",talán 2x hánytam,és aluszékony voltam,de ennyi.Jóslóm sem volt,mégis kibújt a 37.héten.A fiammal viszont minden bajom volt,hányás,szédülés,sokszor majdnem elájultam,vizelettartási gondjaim voltak.Egy ideig haránt fekvéses volt.
2013. szept. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Volt... A Fiammal minden tunet meg volt de meg a tesztek negativok voltak... Idegbeteg voltam allandoan magasvernyomas (180-as es nem adtak ra semmit...) vizesedes brutalisan! Delben mar nem birtam felallni ugy fajt..

Masodik terhesseg ugyanigy kezdodott allando hanyinger 9 kilo fogyas a 14. Hetig ekkor kiderult hogy eletkeptelen lenne, valoszinu mar a terhesseg alatt meghalt volna igy elvettek.

A harmadik most, az eg vilagon semmi tunetem... Se mellfajas se gorcs se hanyinger... Semmi... A doki szerint elhalt terhesseg es azert nincs tunet... Kedden ellenorzes ismet... Aug. Vegen 2 mili volt a petezsak, szept 3. 15 es 11 az embrio, szept10. 21 mili... Novoget.. Bizom hogy kitart velem es egeszseges baba lesz :)

2013. szept. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!