Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Többgyerekes Anyukák, van itt...

Többgyerekes Anyukák, van itt olyan, akinek teljesen különböző "lefolyású" terhességekből, tünetekből azonos nemű babái születtek? (Vagy éppen fordítva. )

Figyelt kérdés

Természetesen teljesen mindegy, csak egészséges legyen ... De mégis érdekelnek a tapasztalatok!

Köszönöm!



2013. jan. 31. 11:02
 1/9 anonim ***** válasza:

IGen, az elsövel 5 hónapig hánytam, semmilyen szagot nem biztam elviselni, de ettöl függetlenül nem éreztem magam rosszul és végig dolgoztam is, lányom lett.

A másodikkal egyetlen egyszer hánytan, de akkor is inkább idegesség (vizsga) miatt, viszont egész elejétöl feküdnöm kellett, és ö is lány lett.

Érdekességképpen, a harmadik terhességem ugyanolyan volt, mint az elsö és fiú lett belöle.

2013. jan. 31. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

igen....két kisfiú, teljesen más tünetekkel



elsővel egész 12 hétig hányás,rosszul létek ,,,,másodiknál semmi de semmi tünetem nem volt...

2013. jan. 31. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az elsőnél sokszor hánytam és egyfolytában a sós ételeket kívántam,fiú lett.A másodiknál egyáltalán nem voltam kívánós,egy nap egyszer ettem a baba miatt,de végig étvágytalan voltam,ő is fiú lett.A harmadikkal állandóan az édességet ettem,bármit,amiben lekvár volt,pedig nem is szeretem a lekvárt.Ő most két hónapos,fiú:)))
2013. jan. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Első terhesség: semmi tünet, émelygés sem, kislány


Második terhesség: 12 hétig napi 5x hánytam, semmi nem maradt meg bennem, és az illatokat sem bírtam. Szintén kislány.


Harmadik terhesség: Émelygés gyakran, de csak 2x hánytam, nem volt vészes. Ő is kislány lett :)

2013. jan. 31. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nekem semmi tünet rosszullét vagy ilyesmi a kaját is van hogy lekvárra sört iszok mert az kell (mértékkel)vagy húslevesre kóla de ez igy volt az előző terhességnél is fagyira káposztalé az első kislány most kisfiút láttak :-))),és mindkettőnél volt barnázásom és még a kombinált teszt eredménye is hasonló :-))).
2013. jan. 31. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, persze szívesen látok továbbiakat is!

Az az igazság, hogy reménykedem :-)

Az első terhességemnél ilyenkor már döglődtem, nem bírtam kikelni az ágyból, most egyelőre elvagyok ...(kopp-kopp)

Az első babám kisfiú, és bár mindenki meg van győződve, hogy ezúttal kislányt szeretnék, a szívem mélyén most is fiúcskára vágyom :)

Persze, imádni fogjuk, akkor is, ha kislány, inkább jól esik most izgulni. De az írásaitok alapján bármi lehet ...

2013. jan. 31. 12:02
 7/9 anonim ***** válasza:

1. gyerek: 16. hétig rosszul voltam, sokat hánytam, LÁNY lett

2., 3. és 4. gyerek: a 12. hétig voltam rosszul, nem nagyon hánytam, FIÚK lettek (3 különböző terhesség) - egész eddig azt hittem, van benne logika

5. gyerek: 12. hétig voltam rosszul, nem nagyon hánytam, az eddigiek szerint fiú kellett volna, hogy legyen, de LÁNY lett

6. gyerek: már elmúltam 12 hetes, de még mindig vannak rosszullétek,és megint elég sokat hánytam, tehát az első (lányos) terhességre hasonlít legjobban, mégis eddig inkább fiúnak tűnik (persze még nem biztos)

Szóval, ezek után már nem hiszek teljesen abban, hogy logika van ebben a dologban...

2013. jan. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó, köszönöm Neked is a részletes és áttekinthető beszámolót :-) Nagyon gratulálok a Gyerekeidhez, minden tiszteletem a Tiéd!

(Szerintem a Te kérdésednél írtam nemrég, érdeklődtem a babáid neme felől, csak akkor még nem voltam terhes, vagyis nem tudtam, hogy az vagyok ... Most már 6+3-nál tartok, nem akarom elkiabálni, de még elvagyok, a Fiamnál ilyenkor már infúzión lógtam.)

Neked mikor kezdődtek a rosszullétek, hányadik héten?

2013. jan. 31. 21:31
 9/9 anonim ***** válasza:

Emlékszem rád, írtad, hogy most készültök a babára. Ez gyors volt, nagyon gratulálok! És örülök, hogy most nem vagy olyan rosszul! Nekem minden terhességemnél 6 hetesen kezdődött (+/- 1-2 nap). Boldog babavárást kívánok Neked!

6. babás kismama

2013. febr. 1. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!