Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan aki júni elejére...

Gabi86 kérdése:

Van itt olyan aki júni elejére van kiírva? Hogy vagytok? Várjátok már hogy kibújjon a picur? Milyen nemű lesz a babátok?

Figyelt kérdés
Én szombathelyi vagyok és főleg innen érdekelnek a válaszok.de amúgy bárki válaszolhat.

#júni
2013. jan. 21. 10:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Június 18-ra várom. Nem tudták megmondani mi lesz, mert ösze van zárva a lába, nem mutatja! Kiváncsi vagyok pedig, mert már úgy vennék ezt azt, ha meglátok valahol valamit...

Jól vagyok, csak nagyon sokat szellentek, és nagyon büdöset, az espumisan sem hat...

Savam is van...

Én még nem akarok szülni, olyan jó terhesnek lenni:)

Van már egy 4 éves lányom.


Te hogy vagy, mi lesz?

2013. jan. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm jól vagyunk.nagyon jól viselem az egész terhességemet.elég sokat rugdos a picur,már apa is érezte és a munkatársam is,mert még dolgozom,(vendéglátásban)habár már csak pár hete dolgozom.5 kg-t híztam,de szinte csak a hasam nőt.én júni 1-re vagyok kiírva.nem 100% de a doki lányt mondott.én is szeretek terhes lenni,de azért már szeretném megfogni és a karomban tartani a kis pocaklakómat.jó babavárást.
2013. jan. 21. 17:06
 3/4 A kérdező kommentje:
ja és első baba lesz nekem.
2013. jan. 21. 17:07
 4/4 anonim ***** válasza:
Június 4-re vagyok kiírva hivatalosan, az első kislányunkat várjuk. Ti hogy vagytok? Mekkorák a babák?
2013. ápr. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!