Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen otthoni módszerekkel...

Milyen otthoni módszerekkel lehet meg tudni hogy milyen nemű lesz a pocaklakó?

Figyelt kérdés
Halottam a gyűrűs módszerről, hogy az anya hasa fölé kell lógatni a gyűrűt úgy,hogy az anya hajszálán lóg, és ha köröz akkor kislány ,ha egyenesen leng ki akkor kisfiú. meg van a kínai fogamzás naptár is ez nektek hogy jött be? Ti tudtok más módszereket is? Nagyon kíváncsi vagyok,hogy kinek milyen tapasztalatai vannak.

2013. jan. 18. 12:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Semmilyen házi módszer nincs erre.

Én 5 hetes terhesen azt mondtam, én úgy érzem, hogy fiam lesz. Az is lett.

Kíváncsiságképp és poénból kipróbáltam én is a gyűrűs módszer, ami kislányt mutatott. Hát, nem jött be.:)

Sőt, egyszer, mintha valami naptárat is megnéztem volna kíváncsiságból, ami szintén azt mutatta, hogy kislányom lett. Szóval az sem jött be.:)

Amúgy nyilván tisztában van vele az ember, hogy ez mind nem fogja megmondani neked, de azért kíváncsiságképp kipróbálja az ember. De erre ne alapozz!

Majd ha kibújik és meglátják, hogy mi van a lába között, na arra már lehet alapozni!:)

2013. jan. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
*kislányom lesz
2013. jan. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Hallottam valami lilakáposztás módszerről is,hogy a káposztának a levét össze kell önteni a vizeleteddel,és ha világos lila lesz akkor tán kisfiú ha pedig sötét lila akkor kislány.Vagy lehet,hogy pont fordítva.

Én nem próbáltam semmit sem,nekem már a 13 hetes Uh-on megmondták,hogy kisfiam lesz és azóta is mindig fiút láttak az UH-okon :) Szóval ez már 100% :)


24+3 hkm

2013. jan. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
71%
Nekem bevált a kínai módszer, illetve a gyűrűs is, kisfiam lesz.
2013. jan. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
kínai és kínai naptár között is van különbség. nekem egyik lányt, a másik fiút mutatott. egyébként ha költenél rá, akkor tudsz rendelni is tesztet, ami megmondja. csak drága.
2013. jan. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

És kb. az emberiség többségének meg nem vált be a gyűrűs módszer. Honnan tudja egy káposzta vagy a gyűrű, hogy fiú vagy lány... Na mindegy, én nem hiszek a babonákban.

Otthoni tesztelés van egyébként, itthon még nem találkoztam ilyen teszttel, de külföldről lehet rendelni, pl innen: [link]

2013. jan. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha csúcsos a hasad, akkor fiad lesz, ha szélesebb, akkor lányod.

Ha sósat kívánsz enni, akkor fiad lesz, ha édeset, akkor lányod. (Vagy fordítva...)

Ha hányós vagy, akkor lányod lesz, ha nem, akkor fiad.


Namármost, nekem 1 lányom és 1 fiam van, mindkettővel egyforma hasam volt, nem voltam kívánós, és egyszer sem hánytam, rosszul sem voltam. :))

2013. jan. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
az joo:) és a lányommal nem vltam sem gyenge sem rosszul nem voltam egésznap. Most a 4 héttöl kezdve egésznapos rosszul léteim vannak fáradt,gyenge vagyok stb. Nem tudom de a savanyuság bármilyen kaja mellé jöhet meg a hus és a sós kaja meg ropogtatni valók. Az édestől felfordul a gyomrom.... Nem tudom de ugy érzem fiu lesz :)
2013. jan. 18. 13:20
 9/19 anonim ***** válasza:

Igaz, hogy csúcsos volt a hasam, ami fiúra utal, de egyszer hallottam, hogy a kismama pocakja nem attól függ, hogy ki lakik benne, hanem hogy milyen az alkata a kismamának.

Amúgy meg végig édeset kívántam, ugye mégis fiam lett és szinte végig hányós is voltam.

Szóval ezekre tényleg nem lehet adni.

2013. jan. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Van 3 kislányom sokat hánytam velük az első harmadban, és sokat voltam rosszul, széles volt velük a hasam, és savanyút kívántam, az édestől rosszul voltam.

Mostani terhességemnél sosem hánytam nem voltam rosszul a hasam csúcsos, csak az édeset kívánom, kisfiam születik!:)

2013. jan. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!