Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen otthoni módszerekkel...

Milyen otthoni módszerekkel lehet meg tudni hogy milyen nemű lesz a pocaklakó?

Figyelt kérdés
Halottam a gyűrűs módszerről, hogy az anya hasa fölé kell lógatni a gyűrűt úgy,hogy az anya hajszálán lóg, és ha köröz akkor kislány ,ha egyenesen leng ki akkor kisfiú. meg van a kínai fogamzás naptár is ez nektek hogy jött be? Ti tudtok más módszereket is? Nagyon kíváncsi vagyok,hogy kinek milyen tapasztalatai vannak.

2013. jan. 18. 12:26
1 2
 11/19 Golan Trevize ***** válasza:
Otthoni génvizsgálattal 100%-ra meg lehet mondani.
2013. jan. 18. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen okostojás a te válaszodra nem voltam kiváncsi.....
2013. jan. 18. 16:42
 13/19 Golan Trevize ***** válasza:
Akkor majd legközelebb írd bele a kérdésbe, hogy tudjam.
2013. jan. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Itt le van írva a lilakáposzta teszt.

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..

Meg van egy szódabikarbónás is. Egy teáskanál szódabikarbónára rácsepegteted a reggeli vizeletedet és ha pezseg akkor fiú, ha nem akkor lány. De ahol ezt olvastam ott valaki megmagyarázta tudományosan hogy soha nem fog pezsegni. Mindegy azért érdekesség képen ki lehet próbálni. Amúgy nekem az egyik szerint lány a másik szerint fiú. :) Hányás alapján lány, hasforma szerint fiú. :)

2013. jan. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
A kufoldrol rendelheto otthoni tesztnek semmilyen tudomanyos vagy orvosi hattere nincs. A vizelet pH erteke alapjan mond fiut vagy lanyt, aminek viszont total semmi koze a babad nemehez :D Cserebe viszont jo draga es jo sokan veszik, amerikaban mar nagyon nepszeru:)
2013. jan. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Állítólag ha a jobb mell nagyobb a terhesség alatt, akkor fiú lesz... Nálunk bejött :)
2013. jan. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Hat a legtisztabb ha esetleg tudod h mikor fogant. Nalunk csak fiura volt esely. 5. 6.an peteeres + 6.an voltunk egyutt. A fiuk gyorsak de kevesebb ideig elnek. A lanyok lassuak de tovabb elnek. Amugy ezt az egyik cici nagyobb a maaiknal nem hallottam de van benne valami. 21 hetes
2013. febr. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
hát nekem a bal mellem mindig is nagyobb volt mint a jobb ugyhogy ez nálam kilöve.
2013. febr. 13. 16:23
 19/19 A kérdező kommentje:
Én is abban reménykedem hogy kisfiu mert a mensi után kb 2 héttel volt a megtermékenyités. És a mensis kor nem egyezik az uh-s korral. Mensi szerint 14+5 napos uh szerint meg 13+5 napos.
2013. febr. 13. 18:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!