Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit gondoltok arról az ismerős...

Mit gondoltok arról az ismerősötökről, aki kismamafotókat tesz ki a facebook-oldalára?

Figyelt kérdés

2016. jan. 14. 14:51
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem nem furcsa. Miért lenne? Én se nagyon szoktam megosztani semmit, évente max 2 új kép kerül fel, de pocakos fotót kitettem, karacsonykor, közöset a férjemmel, azzal lett úgymond bejelentve a baba a nyilvánosságnak, addig csak közeliek tudták :) Ha valakinek nem tetszik, ne nézze :) Viszont van olyan ismerősöm, aki már 10 hetes korában "pocakos" képet tett ki, megosztja az összes UH-képet, meg hogy épp mikor hány, és mikor rug a babája, az nekem se szimpi. Le is tiltottam :)
2016. jan. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

Mért lenne fura? Eddig biztos azért nem posztolt mert nem volt miről, nem érezte úgy hogy történt olyan fontos dolog az életében amit tudatni akarna, de ez most az.

Ha nem napi szinten posztolgat akkor az szerintem rendben van.

2016. jan. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
62%
Mondjuk,én nem raktam,de a fiamról szoktam néha-néha. Most mondja meg valaki miért jobb ha a macskájáról tesz fel valaki 100képet,én pl nem szeretem a macskákat,de az Ő dolga,vagy idézeteket,vagy az aznapi menüt,vagy hogy megy futni,illetve mindig bejelentkezik bárhova megy. Egyet nem értek ha feltesznek olyan képet amin a gyerek frissen született,az anyuka frissen szült,na az szerintem nem közönség elé való.
2016. jan. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
A Facebookkal, és a posztolással alapvetően nincs gond, amíg normális mértékű.Várandós, örül neki, kirakja , mindenki boldog...De ha minden másnap posztol egy ilyen képet, ott már szerintem gond van...Bármi is legyen a poszt témája...
2016. jan. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
35%

azt, hogy jelenleg nincs jobb dolga mint a saját testével foglalkozni meg mutogatni

mert hogy itt nem a várt gyermekről van szó, hanem a nő alakjáról, az fix.

2016. jan. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
26%
Azért durván rossz lehet nektek a válaszaitok alapján.
2016. jan. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%
Eddig nem tett ki képet, mert nem volt még nagy hasa, most már látszik és kiposztolta. Semmi nincs benne, büszke rá, nem is értem mit kéne gondolni.
2016. jan. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
49%
ezért letiltani ismeröst?! ugyanmár, nem vagy te egy kicsit gyerekes,ja nem ahogy említettem inkább irigy
2016. jan. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
36%
Én nem mernék (nem is vagyok még abban a helyzetben). A legborzasztóbb egy ismerősöm esete volt, aki a sok sok post után egyszercsak felrakta a pár napos kisbabáról készült képet, hogy sajnos búcsút kellett tőle venniük. Aztán nyilván szedegethette vissza az elmúlt x hónap kismama/ultrahang fotóit. Persze, bármikor bármi történhet, később is, de én kicsit paranoiás lennék ebben. Meg most az a sok ismerős, aki amúgy le se sz.r, majd lájkoljon meg gratuláljon? Minek? Semmi közük hozzá. Van sajnos ilyen ismerősöm is, aki előre készül az aktuális fotóra, már napokkal előtte, szerkesztgeti, stb, majd beteges módon számolja a lájkokat utána. Engem nem zavar egy-két fotó, aki irritál, letiltom (terhesség ide vagy oda).
2016. jan. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Kíváncsi voltam, és ilyen vegyes válaszokra számítottam, de azért valamivel kevesebb negatívra. Gondolkoztam, hogy kitegyek-e, mikor összesen kb. 6 kép van kint az oldalamon az elmúlt pár évből, de asszem max. csak úgy fogok, hogy a legszűkebb családi és baráti kör láthatja majd.
2016. jan. 14. 19:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!