Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Kinek kellett...

Kismamák! Kinek kellett diétáznia terhesség alatt a pajzsmirigye miatt? És hogy bírtátok ki?

Figyelt kérdés
Nem ehetek sem kenyeret,sem cukrot,sem zsíros ételeket,sem süteményt...semmit amit tuti kívánok!Sajnos zöldségekkel és gyümölcsökkel nem tudom csillapítani az éhségem.Persze attól eszek,de inkább csak csemegére.Mit tegyek?A védönöm fog össze állítani diétát. :(
2010. márc. 26. 17:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én cukros lettem terhesség alatt. Na gondolhatod, ettem volna mindent amit nem lehetett.

Összeállítottak egy diétát amiben ehetett:

reggeli: 1 zsemle, felvágott, zöldség, tea cukor nélkül

tízórai: joghurt korpovitos keksszel max 3 db keksz

ebéd: húst ami nem zsíros, köretet csak kicsit

uzsonna: alma 3 db keksszel

vacsora: felvágott 1 db zsemlével, tea cukor nélkül

utóvacsora: pl abonett keksz 3db

Cukrot lehet helyettesíteni szőlőcukorral. Semmiképpen ne egyél cukorpótlót mert az csak rosszabbat csinál. Kenyér helyett zsemlét de egyszerre max 1-et.

Tartsd be a diétát nagyon fontos. Nekem előbb jött a pici, nem tudom hogy a cukor miatt-e de mostani fejemmel tuti hogy betartanám a diétát.

Ha tudok még segíteni, írj nyugodtan.

5 hónapos fiú anyukája :-)

2010. márc. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Ez is nagy segítség volt!Nem tudom mi lesz igy!Nyáron jön a dinnye szezon....hát...
2010. márc. 26. 17:41
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én írtam már neked. Én a szőlőért öltem volna :-)

Csinálhatod azt is, hogy az egyik étkezést (10 órai v uzsonna) kiváltod dinnyével. nekem a lényeg a szénhidrát volt. Szerintem nyugodtan ehetsz egy kis dinnyét, de csak mértékkel.

2010. márc. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!