Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek volt rossz a pajzsmirigy...

Kinek volt rossz a pajzsmirigye terhesség alatt és hogyan kezelték?

Figyelt kérdés
Befolyásolta ez a vizsgálatok számát és a szülést?
2010. febr. 19. 19:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem alulműködésem van,gyógyszerrel kezelik.Nincs semmi próblémám tőle,néha el kell mennem a laborba és utána az endokrinológushoz!
2010. febr. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem alulműködésem volt, terhesség elejétől fogva szednem kellett gyógyszert, endokrinológiára jártam kontrollra az egész terhesség alatt. 3 hete megszületett az egészséges kisfiam:-)

2010. febr. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem is alulműködésem van, szedem a gyógyszert szigorúan, és 4 hetente megyek laborba, hogy az aktuális érték alapján tudja a doki módosítani a gyógyszeradagot.

Ezt komolyan kell venni, nekem a pm rossz működése miatt már elment egy babám...

25 hetes km

2010. febr. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!