Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől lehet ez? És mit csináljak?

Mitől lehet ez? És mit csináljak?

Figyelt kérdés

pár napja kirepedt egy picit a szám széle és piros mindkét oldalon, körömvirággal kentem, meg labelloval, de nem igazán akar elmúlni.

29 hetes vagyok


2010. márc. 22. 11:15
 1/5 anonim ***** válasza:
szia, nekem is szokott ilyen lenni, sajnos a szőlőzsíron kívül még én sem találtam rá jó módszert. Viszont azt tudom, hogy mit NE tegyél rá: Labellot. Patikus ismerős mondta, hogy az a legrosszabb mind közül, abba direkt olyan anyagot raknak állítólag, amitől csak jobban kiszárad a szád, így egyre többet használod, hamar elfogy, és vehetsz újat, így jobb bevétel nekik. Saját magamon is tapasztaltam, annó 5 percenként kentem a számat. Amióta mással kenem, napi 2-3 kenés elég.
2010. márc. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Ilyen nekem is volt az elején, vissza is tért nem egyszer.Elég rossz, mert minden csípi.A fogkrém, az étel, az ital, bármi ami hozzáér.Nekem ami bevált: a Neogranormon kenőcs ( este lefekvéskor kentem be jó vastagon, másnap reggelre rengeteget gyógyult), és egy gyógyszertári kenőcs, amit a háziorvosom írt fel.Ezt a szoptató anyák kirepedt mellbimbójára adják.Ez is csodákat művel.A háziorvosom szerint egy gomba okozza.Régebben nekem akkor jött elő, amikor valaki ivott előttem egy pohárból.Az ilyesmire nagyon érzékeny voltam.
2010. márc. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem is most volt ilyen, nemrég, annyira elrepedt és hegesedett, hogy úgy nézett ki, mint egy herpesz. Vettem Zoviraxot, herpeszre, és azzal kentem be napi 1-szer. 2 nap múlv anem volt semmi a szám sarkában. :)

30 hetes km

2010. márc. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek
2010. márc. 22. 12:31
 5/5 anonim ***** válasza:
Én ezzel bőrgyógyásznál voltam, és allergia! Nekem konkrétan fluor érzékenység. Néha előjön a mai napig. Canesten krém a tuti rá!!! Este kend be, 2-3 nap alatt végez vele!
2010. márc. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!