Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki szoptatás alatt esett...

Aki szoptatás alatt esett újból teherbe, fájtak a mellei?

Figyelt kérdés

7 hetes vagyok.

Amikor még nem volt biztos, csak sejtettük, hogy jön a kistesó, a kisfiamat elválasztottam. A melleim viszont semennyire nem feszülnek. Előzőleg le akartak szakadni annyira be voltak durranva már ilyen korán.


2010. márc. 20. 20:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálam semmiféle jele nem volt. Szoptattam egyfolytában, nem émelyegtem, nem feszült a mellem, nem voltam fáradékony és nem híztam egy dkg-t sem. Mikor kiderült, már 13 hetes várandós voltam!:)
2010. márc. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem nem változott a mellem. Olyan 12 hetes korig szoptattam, de azután sem volt változás egyik terhességemnél sem. Szerintem nem törvényszerű.

Boldog babavárást!

2010. márc. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is 7 hetes terhes vagyok,és jelenleg még szoptatom a 17 hós lányom.A melleim most nekem sem fájnak pedig az előző terhességeimnél eléggé be voltak durranva.
2010. márc. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Megnyugodtam!
2010. márc. 21. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!