Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32. hét körüli kismamik!...

32. hét körüli kismamik! Nektek is ilyen aktív a babátok?

Figyelt kérdés

Az enyém állandóan ficánkol :) Délelőtt,délután,este még jobban. Olyan púpokba tolja ki magát,vagy hegyes csúcsba,hogy úgy érzem,majd szétszakad a hasam. A lába hol a bordámnál van, néha egészen oldalt csikiz. Érzem a könyökét,ahogy időnként belém áll. Esténként meg lüktetnek a púpok a hasamon bal és jobb oldalon váltakozva.

Naponta legalább kétszer csuklik,érzem és látom.

Nem dőlhetek előre sem állva,sem ülve,nem hajolhatok,guggolhatok,mert reklamál...

A hátsó falon van a lepény,vékony vagyok,és keveset híztam,gondolom ezért érzem ennyire a mozgását.

De vajon mikor alszik? És meddig marad még odabent? :)

Ti hogy vagytok ezzel?


2010. márc. 17. 11:08
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Na akkor örülök,hogy nektek is így ficánkol :) Már attól féltem,nehogy kint hiperaktív legyen majd...

Kisfiú lesz,a neve még nem dőlt el teljesen véglegesen.

Kitartást és könnyű szülést mindenkinek!

2010. márc. 17. 16:13
 12/13 anonim ***** válasza:
Holnap leszek 31 hetes, és meg se áll szinte egész nap. El is gondolkodtam ezen a 90% alváson, főleg, hogy kb. 1.5 óra van, amikor csak kevéssé érzem Őt mozogni.
2010. márc. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Sziasztok. Én lassan a 32 hetet töltöm. Már 28 hetes kortól hetente járok ctg-re a sok keményedés miatt. nekem is folyton kidugja itt-ott magát és levegőt is alig kapok. Kislány a drágám, de megígértem neki, ha kibújik kap a popójára :)

Még 5-6 hetet adtam neki, mert tovább már nem bírom. Egyébként május 15-re vagyok kiírva. Szép napokat nektek!

2010. márc. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!