Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 32. hét körüli kismamik!...

32. hét körüli kismamik! Nektek is ilyen aktív a babátok?

Figyelt kérdés

Az enyém állandóan ficánkol :) Délelőtt,délután,este még jobban. Olyan púpokba tolja ki magát,vagy hegyes csúcsba,hogy úgy érzem,majd szétszakad a hasam. A lába hol a bordámnál van, néha egészen oldalt csikiz. Érzem a könyökét,ahogy időnként belém áll. Esténként meg lüktetnek a púpok a hasamon bal és jobb oldalon váltakozva.

Naponta legalább kétszer csuklik,érzem és látom.

Nem dőlhetek előre sem állva,sem ülve,nem hajolhatok,guggolhatok,mert reklamál...

A hátsó falon van a lepény,vékony vagyok,és keveset híztam,gondolom ezért érzem ennyire a mozgását.

De vajon mikor alszik? És meddig marad még odabent? :)

Ti hogy vagytok ezzel?


2010. márc. 17. 11:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

szia


Nekem is egész nap ficánkol,bár azért vannak kicsi pihenők,igen előre hajolni, stb én sem tudok mert kisasszonyak nem nagyon tetszik :D remélem még minimum 6 hetet bent tölt. Mikorra vagy kiírva?

2010. márc. 17. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Május 13.

Ilyenkor már nem kevesebbet mozognak a babák? Állítólag a nap 90 %-ában alszanak... Nem hiszem,hogy álmában mocorog ilyen intenzíven :)

2010. márc. 17. 11:21
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


ezen már én is gndolkoztam, mindenhol azt olvastam, h a nap 90-95%-t átalusszák...Hát akkor nem tudom miért érzem én is állandóan:) Nem zavar, sőt, imádm amikor mocorog, csak néha kellemetlen és akkor azt kívánom, hogy alhatna már végre egy picit, de nem, ő ficánkol, kidugdossa mindenét, néha elég fájdalmasan:)))

32 hetes km

2010. márc. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is non-stop!!!Már akkor vagyok nyugtalan,ha nem érzem szinte folyamatosan!!!De szó szerint éjjel-nappal.
2010. márc. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
30-tól 35 hetes korig mozognak a legtöbbet a pocakban.35 héttöl a nap 90 százalékát átalusszák.Ezek a tapasztalatok.Könnyü szülést kivánok minden kismamának.
2010. márc. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Szia!Én is május 13-ra vagyok kiírva!

Mit vársz?Mi lesz a neve?Hol fogsz szülni?

Mi kislányt,első baba,Nóri lesz a neve!

Nagyon várom már,hogy elteljen ez a pár hét!

2010. márc. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
én is május 13!!!kisfiam lesz!!!de jó h ennyien vagyuink erre a dátumra kiirva:) nekem tegnap és ma igen aktiv a babám, elötte viszont 2 napig alig alig jelentkezett be...én mondjuk azt szeretem ha sokat mocorog, igy tudom h minden a legnagyobb rendben:)azt mondják, h innentől tényleg kicsit belasdsul majd:) kiváncsi leszek:) kitartás még a maradék 8 hétre:)
2010. márc. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
első vagyok :D Mi május 8 ra vagyunk kiírva, és kislány :) Szül valaki pesten Az ÁEK-ben (volt máv)?
2010. márc. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Az én Lucámnak változóak a napjai. Egyik nap partit tart odabent, és egész nap táncol :), aztán azt másnap kipiheni és este már úgy kell bökdösni, hogy kelljen fel. Ha mozog, akkor mindig máshogyan, de vmilyen testrésze mindig kint van a hasam felszínéből :). Nagyon szeretem ilyenkor nézni a hasam. Csak a sok mozgás végén, ha már abbahagyta, akkor tovább zsibog a hasam :), az már nem olyan jó érzés nekem. Mi május 14-re vagyunk kiírva. kíváncsi vagyok már, hogy tényleg hányadika lesz belőle :). Csodás másfél hónapot még mindenkinek!
2010. márc. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
sziasztok csajok.én május 18.-ára vagyok kiírva,pont ma vagyok 31 hetes.nekem is nagyon aktív a kincsem,szinte egész nap mozog.és kidugdossa mindíg valamilyét,azt annyira imádom.bár tud fájdalam is okozni.nekem még nem 100 %,hogy mim lesz,tipp alapján a doki kislányt mondott,első baba,és ha tényleg kislány akkor Annabell Tünde lesz a neve.ha kisfiú akkor még nem tudni mi lesz a neve.boldog babavárást mindenkinek.
2010. márc. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!