Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vannak itt fenn 36 hetes...

Vannak itt fenn 36 hetes kismamik?

Figyelt kérdés
Hogy vagytok, összeraktátok már a csomagot? Nektek is vannak már jóslóitok? Hol fogtok szülni?
2010. márc. 16. 19:35
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Már én is kb.16 kg-nál tartok de remélem majd terhesség után hamar lemegy:-)

Nincs még kirepedezve a hasam,remélem már nem is lesz,csak kis hajszálerek vannak rajta.


A kínai naptár szerint lány de van kukaca az ultrahangok szerint tehát nem jött be:-)


Petra

2010. márc. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

Nekem midhárom babám neme megegyezik a kínai fogamzásnaptárban lévőkkel! Van akinek bejön, van akinek nem:) Milyen nevet választottatok? Nekünk Ádámka lesz!


Adri

2010. márc. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Nekünk is Ádám,apa után:-))


Petra

2010. márc. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Petra, úgy tűnik nagyon hasonlóan alakul nálunk minden! Reméljük a szülésünk is ugyanolyan könnyű, zökkenőmentes és csodálatos élmény lesz:)

Nektek nem szokott légszomjatok lenni? Néha úgy érzem alig kapok levegőt!

Tegnap megvettem az utolsó dolgokat is a kórházi csomagomba! Tényleg, ti miben hozzátok majd haza a picit a kórházból? Teljesen tanácstalan vagyok, mert a lányaim nyári születésűek voltak, de most azért még elég hűvös az idő!


Adri

2010. márc. 18. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Adri!Nem semmi ez a sok közös:-)))

Én evés után nem kapok levegőt sokszor pedig már nem fér belém sokminden egyszerre:-)

Sajnos,én nem tudom hogyan fog alakulni a szülésem mert a kis kukacosom medencevégű fekvésben van és neki látszólag így nagyon megfelel,ráadásul már 1 hete 3100 grammot mondott a doki.

A kórházból(ami max 10 percre van innen) majd autóval hozzuk haza mózeskosárban+takaró,a babára pedig body+rugdalozó,így elsőre elgondolva:-))


Petra

2010. márc. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

Sziasztok! a kisfiam a Botond Zsolt nevet kapja.A Boti nekem már régóta tetszett a Zsoltot pedig apukája után kapja.

Sajnos én is sokat fulladok, lihegek ha 5 mondatnál többet akarok egyszerre kimondani. Mozogni is nagyon nehezen tudok, teljesen be van állva a derekam. Pont most ment el a védőnő és ő is csak azzal vigasztalt, hogy a vége az már ilyen. Most csak azon parázok, hogy a hó végéig húzzuk ki. Kissé aggasztanak a frontok amiket jósolnak.

2010. márc. 18. 16:29
 17/23 anonim ***** válasza:

A frontokra az én babóm is érzékeny,de ne aggódj mert már igazi kisbaba forma és már nem valószínű hogy koraszülött lenne:-))


Petra

2010. márc. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Nagyon szép név a Botond is:) Ha front van, akkor az én babám lelassul, kevesebbet mozog!


Petra, én hallottam már olyat, hogy van akinek a kisbabája az utolsó napokban fordul be! Még van esély rá! Az orvosod mit mond?


Adri

2010. márc. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Sziaztok!

Kiderült időközben hogy programozott császármetszés lesz:-S

Húsvét után befekszem a kórházba:-S


Adri!kíváncsi leszek addig hátha befordul,még van 2 hete:-))


Már nagyon nyomja a hasam,alig bírom el néha:-)

Ti hogy vagytok?


Petra

2010. márc. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Mi jól vagyunk, köszönjük! Az éjjel annyit mozgolódott a picur, még a bordámba is beleakadt valamilye (gondolom a kis lába), na az picit kellemetlen volt! Már úgy várom a 38. heti UH-t, kíváncsi vagyok mennyit nőtt!

Petra, azért remélem nem bánkódsz a császár miatt!


Adri

2010. márc. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!