Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 27 hetes körüli kismamik! Ti...

27 hetes körüli kismamik! Ti mikor, mit és mennyit sztek?

Figyelt kérdés
Pl. a tegnapi menütök mi volt? Én mostanában alig bírok enni(kevés étel után is nagyon telítve vagyok) és aggódom, hogy megkap-e mindent a babám, amire szüksége van. Tegnapi menüm: reggeli: egy paradicsomos hal konzerv+ fél szelet kenyér; ebéd: 1 túrós és 1 kakós palacsinta; vacsi: 1 tányér zöldborsó leves. Étkezések között még az ivás is nehézkes, mert ha megiszok 1 pohár vizet, akkor érzem, hogy jön vissza minden.:( Nah de ettől függetlenül a súlyommal nincs ám gond. A kilók szépen másznak fel rám. (+ 6 kg-nál tartok.)
2011. okt. 15. 07:03
 1/1 anonim ***** válasza:

29 hetes vagyok, nekem étvágyam van, de mikor nekiindulok, olyan telítettnek érzem magam, pedig az elején úgy érzem meg bírnák enni egy hűtőnyi kaját. Tegnap ezeket ettem:

-reggeli: 1 szelet kenyérből szendvics, mellé 1 pohár tej

-10órai: 1 banán

-ebéd: 1 bécsiszelet burgonyapürével és káposztasalátával, 1 szelet kenyér

- vacsora 1 hamburger ( nem szoktam sokat vacsorázni, de tegnap éppen így jött ki, egyébként elég egy szelet mézeskenyér mondjuk, teával)

És emellett 2-3liter folyadék naponta, meg, ha van itthon, akkor alma, szölő délutáni csemegének. 10 kg-ot szedtem fel eddig, de nem látszik semmi, mert egy éve még 172/52 voltam, úgy néztem ki, mint egy 13 éves, és tavaly télen felszedtem 9 kg-ot, úgyis maradtam terhes, most vagyok 71.

Szerintem ne aggódj, a babád megkapja ami kell neki, még szedsz terhesvitamint, akkor tökééletes. Én is szedek és semmi bajom, a babám is szépen gyarapszik:-)!

Sok boldogságot nektek!

2011. okt. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!