Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vannak itt fenn 36 hetes...

Vannak itt fenn 36 hetes kismamik?

Figyelt kérdés
Hogy vagytok, összeraktátok már a csomagot? Nektek is vannak már jóslóitok? Hol fogtok szülni?
2010. márc. 16. 19:35
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Szia!

Betöltött 36 hetes vagyok.

Már összepakoltam a 33. héten:-)

Sajnos medencevégű a fekvése,lehet h császár lesz:-S

Már nagyon várom hogy itt legyen a baba,alig bírok magammal!!!!

Olyan jó lenne valahonnan tudni hogy mikor fog jönni,elvileg április 12.-én de nagy baba.

Budapesten fogok szülni.

Te?

2010. márc. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Szia! Én 36+2 hetes vagyok! Eddig minden rendben, de már én is nagyon várom hogy láthassam a kisfiam! Én is ápr.12-re vagyok kíírva, mint az első hozzászóló és nálunk is nagynak ígérkezik a kismanó:) Kíváncsi vagyok mikor fog kibújni! Nekünk már a harmadik baba, de az első kisfiú! Én 32 hetesen kezdtem csomagolni, a napokban lettem kész vele teljesen. Keményedéseim vannak, de nem vészes! Te hogy vagy? Hanyadik baba?
2010. márc. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

19:57-es.

Az első válaszoló vagyok.

Nekünk is fiú,bár első baba:-)

Hol fogsz szülni?

2010. márc. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Első baba, fiú, és szintén nagynak ígérkezik. :-) Én a héten fogok összepakolni, de már minden össze van írva, ha megindulna éjjel a szülés neadjisten, a férjem bármikor össze tudnő az alapján szedni, amit kell. Jóslóim nincsenek még, azt se tudom, mi az.


Miskolcon fogok szülni, a Semmelweisben, a kiírás szerint április 20-án.

2010. márc. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Akkor csatlakoznek en is! Elso babankat varjuk mar nagyon, kisfiu lesz nekunk is. 1 hete becsultek 3400g-ra ugyhogy szep nagy babo lesz nekunk is. En aprilis 6-ra vagyok kiirva, de remelem nem hordom majd tul! Mar nagyon izgatottak vagyunk! A csomag mar be van pakolva regota, ahogy vettem a cucokkat, ugy bele is tettem a taskaba, kb 30. hettol kezdvem es kb 2 hete teljes a csomag. En kulfoldon elek ugyhogy itt is fogok szulni.

Mindenkinek konnyu szulest kivanok!

2010. márc. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
19.57-es vagyok. Debrecenben fogunk szülni/születni! Nektek mennyit mocorog a babótok?
2010. márc. 17. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

19:42 és 20:07 vagyok--Petra

Az nekem is nagy kérdés hogy mennyit mozog,reggel addig "zaklatom" míg felnem kel és nem moccan nekem egy kicsit hogy tudjam minden rendben van:-)

Bár mostanában már egész éjszaka boldogít,mert neki sehogysem jó ahogy fekszem:-)

Átlagban egész nap érzem hogy mozog kisebb nagyobb megszakításokkal.

és ti???

2010. márc. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Olyan jó hogy ennyien írtatok :) Látom már nagyjából mindenki összepakolta a kis csomagját. Már nekem is meg van a csomagom pont a napokban fejeztem be. Pont ma töltöm a 36. hetemet, úgyhogy most felpörögnek az események:) Most fogok pénteken menni először ctg-re, már nagyon kíváncsi vagyok milyen lesz. Már vannak jóslóim kb. 2 hete és belül is alakulok, de ma voltam dokinál és azt mondta nem vészes. Bár volt egy olyan elszólása, hogy lehet, hogy 1-2 héttel hamarabb babázhatok. Már nagyon várom én is a kis kukisomat:D Első babám lesz, itt fogok Budapesten szülni az ÁEK-ban.Elméletileg április 17-én de most már így a doki szavai alapján lehet, hogy a nyuszi hozza a kisfiamat:) Úgyhogy most a héten a kiságyat is összerakjuk, hogy készen várja a lakóját.

Könnyű szülést mindenkinek!

UI: ti hogy álltok a kilókkal? Mert én 20(!) kg-nál tartok... (54-74) Mondjuk iszonyúan be vagyok vizesedve, de ez a mai mérlegelés kissé meglepett. Sószegény diétán vagyok és mégis hízom. Bár legalább nincs kirepedve a hasam, bár lehet, hogy elkiabáltam és holnapra az is meglesz:P

2010. márc. 17. 15:16
 9/23 anonim ***** válasza:

Petra, nekem van, hogy rengeteget mocorog, máskor meg alig! Na olyankor én is nagyon meg tudok ijedni!


Kedves kérdező! Én is 18 kg-nál tartok, bár én a többi terhességemnél is mindig meghíztam a 20 kg-ot, mégse volt soha semmi gond! Utána lemegy! Az előzőnél is 85-tel mentem szülni, aztán kb. fél évre rá már 60 kg voltam. Lehet alkat kérdése is ki mennyit hízik!


Mindenkinek kisfia lesz mostanában?:)


Adri

2010. márc. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Hát úgy látom, hogy tényleg sok kisfiú születik mostanság:)

Nekem a kínai fogamzásnaptár kislányt jósolt, de nagyon is kisfiú lesz. A genetikai uh-n még fel is hívta a doki a figyelmem, hogy "ez itt a zacsija". Olyan kis aranyos volt.

Néha be van lustulva az én drágám is, tegnap már kezdtem kétségbe esni, hogy mi lehet. Erre ma meg olyanokat tekereg, forog meg még ki tudja mit csinál odabenn, hogy majd kiszakad a hasam. Szemmel látható mocorgásokat csinál, vicces is volt amikor a váróban egy csajszi odasúgta a párjának, hogy nézze, hogy mozog a hasam :D

2010. márc. 17. 20:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!