Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14 éves vagyok és terhes....

14 éves vagyok és terhes. Semmiféleképp nem szeretném elvetetni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Légyszives ne olyan leveleket irjatok hogy mekkora h*lyék voltunk meg ilyenek. Védekeztünk mégis terhes lettem. Mit tehetnék ?
2010. márc. 15. 21:06
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Már ne haragudj hogy ezt mondom de amikor lefeküdtél a barátoddal és (gondolom ) nem védekeztetek akkor ez a kérdés nem jutott eszedbe???????????? mért nem elötte gondolkodtál??????? felháboritó 14 évesen......
2010. márc. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Hat igen, tudod, en 29 vagyok, most varjuk 2.babankat, de 14 eves koromban eszembe sem jutott volna pasizni, nemhogy lefekudni vele.

Sztem ez szegyen, de nem csak neked, szuleidnek is!

En 20 evesen fekudtem le eloszor 3 evnyi egyuttlet utan a baratommal, es 15 evesen is volt palim, de NEM engedtem neki, valoszinuleg emiatt is szakitottunk, de marhara nem erdekelt, mert volt-van tartasom.

Egy 14 eves lany keszuljon a gimire, tanuljon nyelvet, es sportoljon. Nem attol leszel felnott, hogy szexelsz.

2010. márc. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!