Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14 éves vagyok és terhes....

14 éves vagyok és terhes. Semmiféleképp nem szeretném elvetetni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Légyszives ne olyan leveleket irjatok hogy mekkora h*lyék voltunk meg ilyenek. Védekeztünk mégis terhes lettem. Mit tehetnék ?
2010. márc. 15. 21:06
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
93%
Hát nagyon remélem h a szüleiddel meg lehet beszélni ezt a dolgot! és a barátod is olyan akivel lehet erröl beszélni! amugy meg csak akkor tartsd meg ha lesz hol laknotok és megfelelő az anyagi háttér!...
2010. márc. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
68%
Sztem mégis vetesd el...Gyerek vagy még
2010. márc. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
79%
szerintem megis kamu a kerdes
2010. márc. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
94%
Ha nem veteted el, akkor nincs más választásod, mint hogy megszüld. Ebben az esetben a szüleid lesznek a gyerek gyámjai.
2010. márc. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
91%
14 múltál vagy leszel? Mert ha nem voltál 14, amikor lefeküdtetek, a barátod meg igen, akkor ő megy a börtönbe.
2010. márc. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
a barátom mellettem áll. köszönöm a válaszokat
2010. márc. 15. 21:17
 7/22 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem ne vetesd el!!!!!!!!Ha Isten adott nyulat,ad mellé bokrot is.Az én szüleim 17 évesek voltak mikor megszületett a nővérem,semmi nem volt biztos:se ház,se kereset,se semmi,még mindketten tanultak.Aztán lassan minden kialakult:örököltek házat,vadonatúj autót kaptak ajándékba,jó állásuk lett,mindketten könyvelők!

Egyszóval ne kövesd el a világ legnagyobb hibáját,mert életed végéig bánni fogod,és soha nem tudnád megbocsátani magadnak!!!!Mindig kialakul!!!!!!!!!!!!!!!

2010. márc. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
56%

Egy gyereknek gyerek?Vetesd el!Mert még tanulnod kell,és a barátod is akármikor elhagyhat,még élnetek(buli) kell,14évesen biztos nem lessz veled örökké!

Szüleid mit szólnak?

Nekem 14évesen barátom sem lehetett,mondjuk nem is akartam,de ha felvetettem volna a témát biztos kaptam volna egy nagy leb@szást!

Lehet hogy maradi vagyok de nekem 18évesen volt az első kapcsolatom,ami a mai napig tart.Előtte szerintem nem is engedték volna a szüleim hogy kapcsolatom legyen!De nem bántam meg,és én is így leszek(szerintem)14évesena lányomnak pasija biztos hogy nem lessz!Nemhogy még gyereke!Még otthon babáznod(játékbabával) kellene!!!

Hogy mit tehetsz?Ha nem akarod elveteni,akkor megszülöd!De hogy a barátod nem lessz veled örök életbe az tuti!Még gyerek vagy!

Én pár pofont kaptam volna a szüleimtől,még lehet hogy el is zavartak volna!Lehet én vagyok maradi?....


23/L

2010. márc. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
51%
kamu kéró bablecsó
2010. márc. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
78%

Szia

Én nem mondom hogy vetesd el de jól gondold át mert még te magad is gyerek vagy hogyan tudnál felelőséget vállalni egy pici babáért. Miből tartjátok el? erre gondoltatok?? Bár nem tudom hogy menny idős az apuka van e munkahelye meg stb de ez is lényeges dolog.

Viszont ha a te helyedben lennék ugye előszöris a szüleimmel és a fiú szüleivel beszélném meg hogy mik a lehetőségek abban az esetben ha meg tatanám. Ha ők ugymond áldásukat adnák még ott van a bürokrácia ugye te még kiskorú vagy nem tudom az apajelölt mennyi idős de ha már nagykorú akkor bizony a gyámhivatal hivatalból feljelentheti eljárást indíthatnak ellene (tudomásom szerint). A másik dolog ami miatt elgondolkodnék a dolgon alaposan az nem más mit az hogy biológiailag mint a mellékelt ábra is mutatja készen állsz de testileg fizikailag még nem valószínű hogy jót tenne a szervezetedet egy ekkora megterhelésnek kitenni. Egyszóval én azt tudom tanácsolni neked maradj gyerek még egy pár évig és élvezd az életet ne kösd le magad. Ha pediglen vállalod úgy azt kívánom légy erős és lelj sok örömet a várandósságban és a gyermeknevelésben. És utólag csak annyit még ,hogy én egy pár évvel idősebb voltam nálad amikor hasonló cipőben jártam én ˝sajnos˝ nem tartottam meg de nem is bántam meg ez igaz szép kis ellent mondás volt most de így utólag visszanézve helyesen döntöttem. Ma már háromgyerekes családanya vagyok és 7 éve jött el az az idő amikor felhőtlenül tudtam élvezni az anyaságot és úgy érzem nem maradtam le semmiről.

Minden jót.

2010. márc. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!