Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14 éves vagyok és terhes....

14 éves vagyok és terhes. Semmiféleképp nem szeretném elvetetni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Légyszives ne olyan leveleket irjatok hogy mekkora h*lyék voltunk meg ilyenek. Védekeztünk mégis terhes lettem. Mit tehetnék ?
2010. márc. 15. 21:06
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
72%
Utolsó válaszolónak,egyáltalán nem vagy maradi,ha nekem lányom lesz biztos,hogy én sem fogom engedni,hogy ilyen fiatalon pasizzon.Én nem tudom némelyik tizenévest megérteni de ez szerintem a szülők hibája is.Ez a világ nagyon el van már durvulva.Sőt van olyan ismerősöm,akinek a gyereke még 10 éves sincs és már a szexen jár az agya.Hova halad ez a világ?
2010. márc. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
58%
ha-ha-ha kamuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
2010. márc. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
69%
21:27-nek írtam
2010. márc. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
83%

ha ez nem kamu, akkor a barátod mellett majd Te állj, amikor elítélik.meg utána járogass beszélőre...tudod, a börtönben is soknak van lánya, szeretik a pedofilokat, megrontókat nagyon :P Te meg szülj csak anyádnak gyereket, és keféltesd magad továbbra is nyugodtan. mire kijön a pasid a börtönből, lesz még 2 kölök, aztán mehettek a mónika-sóba dns-teszteltetni, melyiknek ki az apja...


szánalom vagy. és vetesd el. nem csak a korod miatt, hanem mert ennyi ésszel az is csoda, hogy nem futsz szembe a bécsi gyorssal...anyádnak meg külön gratulálok a neveléséhez...


20/F

2010. márc. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
62%
Tök jó lesz majd 10 év múlva viszi Neked a lányod a pasikat, hogy válassz,melyik legyen az unokád apja???
2010. márc. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
81%
Így mutattak példát ennek a lánynak a szülei.Ha valaki normálisan neveli a lányát,akkor ilyen nem történik meg.Szerintem nagyon nagy felelőtlenség volt ez a szülőktől.Ha az én lányom lenne adnék neki kenyeret....De a mai világban már semmin se lepődjetek meg.Az tuti az én gyerekem nem ilyen nevelésben fog részesülni,és elnézést,ha keményen fogalmaztam.
2010. márc. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
94%

22:03 kicsit nyers, de velős! ;)

Igazad van, de hát ha nincsenek ilyen agyon tanult kedves kislányok Mónika sem élne meg ilyen jól!

hihihihihihihihihihi

2010. márc. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
69%
vazze de jokat rohogok! :D
2010. márc. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
85%
Nem tudom, hogy kamu - e a kérdés, de abban nem hiszek, hogy megfelelő védekezés mellett teherbe lehet esni.Hány olyat lehet hallani, hogy évek óta nem védekeznek, és nem akar összejönni?Én 10 évig védekeztem, és soha nem lett belőle baba.Most gyereket várok, de 27 éves vagyok, házas, és saját lakásunk van.Na mindegy!Ne haragudj, de miért nem tudtok előtte gondolkozni??Tudhatnád, hogy nem a gólya hozza a babát.Nagyon gyerek vagy még, sem lelkileg, sem agyilag nem vagy felkészülve az anyaságra.Nem ismerem a családi helyzetedet, és a barátodról sem tudunk semmit, de rózsaszín ködbe ne burkold magad!!Nem valószínű, hogy ebből ennyi idősen sírig tartó szerelem lesz.Szerintem a srác sem fogja fel, hogy mivel jár egy gyerek.És nem is lehet ezért hibáztatni, hisz nem érett még rá.Elképzelni sem tudom, hogy gondoltad.A szüleidnek lepasszolod néhány évre, amíg iskolába jársz?Viseljék ők a következményeket, tartsák el ők?Ezeken gondolkodj el, és üljetek le egy családi beszélgetésre inkább.
2010. márc. 16. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 szikra veronika ***** válasza:
87%
Szerencsétlen lány tanácsért jött ide ti meg kioktatjátok. Szerintem egyikőtöktől sem ezt várta.
2010. márc. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!