Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit szeretsz/szerettel a...

Mit szeretsz/szerettel a legjobban a varandossagban?

Figyelt kérdés

2015. szept. 11. 08:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt az érzést, azt a tudatot, hogy anya leszek. minden pillanatban boldogsággal töltött el. (és azt, hogy egyszer se hánytam, mert attól nagyon féltem))
2015. szept. 11. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Tudtam,hogy ott növekszik a szívem alatt a babám,ez az érzés leírhatatlan, és amikor rugdosott, imádtam a terhességem minden pillanatát.
2015. szept. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Maga a tudat, hogy a szívem alatt növekszik, gömbölyödő pocakom, a mozgolódásait.
2015. szept. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Eddig kínszenvedés volt. Remélem, amint elmúlnak a rosszullétek, èlvezni is fogom.

Egyébként már várom, hogy kint legyen, és a karomban tarthassam :)

10 hkm

2015. szept. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%

Szia! Nekem maga az a tudat, hogy ott van valaki benned és a te babád és él, mozog, stb. Az olyan jó :))

Egyébként nem sok jó van benne... Az elsővel semmi bajom nem volt, de mégsem szerettem terhesnek lenni mert olyan "más" állapot. Furcsán reagáltam dolgokra meg nekem nem erősségem ez a "vigyázni magamra" életmód. Pörgős vagyok általában, hol eszek hol nem, néha nem akarom megnézni, hogy mit eszek/iszok, jól esne néha energiaital pl... Most a másodikkal 3,5 hónapig hánytam, émelyegtem, rossz volt a közérzetem. Mióta elmúlt jobban viselem, de alig várom, hogy már ne legyek terhes :D Persze utána meg majd furcsa lesz ha fekszem az ágyon és keresem a pocakot és jön az a nyomasztó hiányérzet meg az aggódás (tej folyik a mellből) és rohanok megnézni, hogy vesz-e a levegőt :D Az elsővel is ez volt, szóval most is számítok rá. :) Jó, hogy ott van bent, alig vártam, hogy megfogadjon, de azért mikor már kint van, az jobb.

2015. szept. 11. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

A gondolatot hogy egy kisember növekszik bennem, akit hamarosan már a kezünkben tarthatunk.

Szeretem a nagy hasamat és a baba mozgását, néha akármennyire is imádkozom inkább azért, hogy inkább aludjon már egy kicsit..

Az első mozgások pedig különösen boldoggá tettek, kicsit közelebb kerültem a gondolathoz, hogy babát várok, eleinte nehéz volt felfogni bár szerintem teljesen még most sem sikerült. :)

37 hkm

2015. szept. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!