Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen ételeket szerettél...

Milyen ételeket szerettél vagy éppen utáltál meg a terhességed alatt?

Figyelt kérdés
Én régen hagymát ettem hagymával, most pedig rá sem bírok nézni, a gondolatától is rosszul vagyok, és hasonlóan érzek a burgonya iránt is, viszont a leveseket nagyon megszerettem annak ellenére, hogy régen ki lehetett volna kergetni velük a világból. :)
2012. dec. 15. 16:05
 1/6 anonim ***** válasza:
én a darált hústól és az összes belőle készült kajától voltam rosszúl. elötte szerettem.
2012. dec. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
3.gyerekemnél megszerettem a tejet a várandósság alatt napi 2 litert megittam.Se előtte se azóta rá sem birok nézni.
2012. dec. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálam nem történt ilyen dolog,hogy megszerettem vagy megutáltam ételt.Nálam a mennyiséggel vannak problémák.Pl a tejet szerettem terhesség előtt is,de kb egy hét alatt ittam meg 1-2 litert,most naponta iszok ennyit,és ha már nincs itthon tej,minden bajom van.Levest kb havonta egy tányérral ettem terhesség előtt,most minden héten megenném.A csokit pedig napi szinten eszem(nem táblásat),minden nap 1-2 szeletet,de annyinak meg kell lenni.Ha egy nap nem eszem csokit,komolyan elvonási tüneteim vannak..terhesség előtt is nagyon édes szájú voltam,de nem ennyire!!A csokiból jöhet minden nap.Tésztát nem sokat ettem eddig,de amióta terhes vagyok,azóta majdnem minden nap eszem azt is,szóval sokkal többet eszem amióta terhes vagyok,és ez sajnos látszik is,mert 6 kilót felszedtem,és még csak 19+4 hetes vagyok :S
2012. dec. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Pizzat megutaltam, de nagyon!!! Pont pizzeriat nyitottunk, mikor terhes lettem. Felvettuk Budapest legjobb olasz pizzaszakacsat, ott dolgoztam fel evig, es egyszer sem ettem egy falat pizzat sem:) pedig a csodajara jartak, hogy milyen isteni:)

Azota sem eszem meg a pizzat, pedig mar nem dolgozom:)

39 hkm

2012. dec. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Folyton mandarint ennék, máshoz egyszerűen nincs étvágyam..
2012. dec. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A spenótot és ruccolát szerettem meg. Terhesség után sem múlt el, azóta is benne van az étrendemben.


A csirkehús viszont rosszul esett mindkét terhesség esetén.

2012. dec. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!