Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha kiderül, hogy beteg a...

Ha kiderül, hogy beteg a kisbabád még a terhességed alatt elvetetnéd?

Figyelt kérdés
Mondjuk ha tudod, hogy dawn-os lesz akkor,vagy ha hiányzik az egyik karja?Mindkét esetben?Volt valaki így?

2012. okt. 22. 10:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
75%

A hiányzó kar miatt semmiképp!! Azzal lehet teljes életet élni. Vagy pld nyúlszáj, manapság azt is teljesen jól kikezelik.

De ha Down kór vagy más szellemi fogyatékosság akkor elvetetném.


30h km

2012. okt. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
65%
nem nem vetetném el,akármilyen baja lenne
2012. okt. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
84%
Igen, elvetetném.
2012. okt. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
68%
egy beteg gyerek csak szenvedés, nem igaz, hogy hiányzó karral teljes életet lehet élni.
2012. okt. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
21%
Mindenképpen megtartanám, nem ölném meg a saját gyerekemet csak azért mert beteg! NEM!
2012. okt. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
76%

van egy nagyon jo baratnem.Kry embrio volt mindket gyereke egeszsegessen szuletett.Volt meg nekik egy embrio es o elerte azt a kort mikor megkapod a levelet mi legyen az embrioval.Eldontottek vallaljak a gyereket beultettek az embriot.Megvolt minden UH es teszt oke volt a terhesseg gyors szules szep baba.Az elso ejszaka beteg lett a baba kiderult hogy a szive baal fele nem volt rendessen kifejlodve es mivel bezart a duktus a baba nem kapott eleg oxygent.Mutetek sorozata a baba 4 napossan meghalt.

A baratnomet kerdeztem nem merges?nem akar panaszt tenni Uh orvosra stb?

Az volt a valasza: nem tudtuk hogy beteg igy szeretettel vartuk nalam volt 9 honapig megszulhettem es majdnem egy egesz napot karomban tartottam szoptattam ot.

Ha tudtuk volna ennyire sulyos az elaltozas valoszinuleg megszakitjuk a terhesseget es ezek a kis oromok a kozos orak soha nem lettek volna.Ha megtartottam volna csaszaroztak volna es a gyerekem azonnlaelviszik kezelik es ugyanugy nem elte volana tul.Halat adok az Istennek hogy megadta nekem ezt a kis idot vele es kozossen mint csalad.,,

Hat ezert sokszor talan nem is lenne jo tudni beteg e a baba mert akkor nem kell ilyen sulyos dolgot eldonteni donteni elete s halal felett es eleted vegeig azon gondolkodni jol dontottel el.

2012. okt. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
69%
Attól függ. Ha testi baja van (hiányzó kar, nyúlszáj stb.), akkor nem, mert tényleg lehet vele teljes életet élni. Azonban, ha olyan betegsége van, ami szellemi fogyatékossá is teszi (ilyen a Down is), akkor elvetetném, pedig abortusz ellenes vagyok. Az ilyen kicsiknek rettenetes fájdalmaik vannak, sosem lesznek önellátók, és korán meghalnak. Szenvedés nekik is, és a szülőknek is.
2012. okt. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
16%
Ez hülyeség, a "szellemi" fogyatékosoknak nincsenek fájdalmaik!!!
2012. okt. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
71%

Őszintén szólva ezen még nem gondolkodtam,mert bennem fel sem merült,hogy a babám lehet beteg.Én csak pozitívan gondolkodom,és tudom,hogy nem lesz a babám beteg.Nincs a családban(sem az én részemről sem a pároméról)beteg ember,így ezen nem is gondolkodom.Szerintem te se gondolkodj ilyeneken,mert a negatív gondolatokkal be is lehet vonzani a rosszat!!Én tudom,hogy minden rendben lesz,és egészséges lesz a babám! :) Boldog Babavárást mindenkinek!


11+6 hkm

2012. okt. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
77%
8-as, dehogy nincsenek fájdalmaik! Nézz utána a Down kórnak, nem csak szellemileg fogyatékosok, hanem a legtöbb szívfejlődési rendellenességben hal meg, és piszkosul fáj nekik....
2012. okt. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!