Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mással is volt hogy elszámoltá...

Mással is volt hogy elszámolták? Volt valami baj ebből kifolyólag? Hamarabb is szültetek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Nov. 20.án volt az utolsó mensim ami késett és csak világosbarna folyásom volt (34 napra jött meg) ráadásul augusztusban volt egy vetélésem de előtte se volt sose 28 napos ciklusom általában 30-32. A 12.heti uh-on azt mondta a doki 13+6 hetes a baba a méretei alapján, de nem változtatott a korán. Pedig a terhesteszt is mensi előtt egy héttel hamarabb kimutatta a babót délutáni pisiből. Most a mensi szerint 15 hetes vagyok pénteken veszik az afp.t akkor töltöm a 16 hetet. A legfurcsább az hogy a múlt hét óta olyan mintha érezném a babát mozogni. Főleg este de napközben is olyan kis mocorgó buborékoló érzés, édesanyám szerint ez már a baba, de ilyen hamar? Holnap elmegyek uh.ra úgyis az én dokim lesz csak aggódom hogy így az afp eredmény nem lesz jó (a nyakiredő 2.3mm lett a doki szerint jó 24 éves vagyok) Előre is köszönöm a válaszokat, próbáltam érthetően leírni:)
2010. márc. 9. 11:12
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem is első baba 15 hetesen már éreztem és pedig 104 kilóval lettem terhes. Az időpontnál az utolsó menzi a biztos. Te is ki tudod számolni hogy mikorra esedékes a szülés. De ez mindegy is mert ha a teszt nem jó akkor megismétlik. A szülést meg nem bírod kiszámolni pontosan mert vagy elöbb vagy utóbb jön a drága... Én már 40 hetes vagyok és 37 hetesen meg már a kórházban voltam 5-7 perces fájásokkal...

2010. márc. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!