Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet repülni 13 hetes terhesen?

Lehet repülni 13 hetes terhesen?

Figyelt kérdés
2010. márc. 6. 13:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, lehet. A terhesség vége felé nem szabad. Minden társaságnál le van szabályozva, hogy betöltött hányadik hétig visznek kismamát.


Jó utazást!:)

2010. márc. 6. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen lehet. A baba odabent védve van. Ha nincs semmi panaszod, nem vérezgetsz és nem is véreztél, nyugodtan repülj. Én 5-6 hetesen repültem Egyiptomba és vissza. Még azt se tudtam, hogy babát várok. A légitársaságok csak a 30. hét körül nem szívesen visznek kismamákat, hisz akkor már bármikor bekövetkezhet a szülés....
2010. márc. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

elvileg semmi akadalya!

de azert kerdezd meg a dokidat. ha tengeren tulra mesz es hosszu az ut, akkor kulon tanacsot kerjel tole!

jo utazast! 38+5 km

2010. márc. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Igen, elvileg lehet, de két embert meg kell kérdezni: az orvosod, hogy ajánlja -e (és ha olyan helyre mész, ahol esetleg más jellegű betegségek vannak, akkor mivel védekezhetsz pl. Egyiptom, ahogy az egyik hozzászóló írta), ill. a légitársaságot, hogy nem-e probléma (szerintem 13 hetesen nem lesz az). Jó szórakozást! :)
2010. márc. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem megyek messzire, csak Svédországba.

Köszönöm a válaszaitokat!

2010. márc. 6. 18:20
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia!Én 2 szer repültem 8 hetes km voltam. semmi baj nem lesz,én imádok repülni és szerintem a babámnak is tetszett.Csak egyre vigyázz, amikor átnéznek akkor ne menj át a csipogós kapun,(Bocs de nem tudom a pontos nevét:) szólj , hogy terhes vagy és akkor egy hölgy fog a kezével átvizsgálni.Jó tanács pedig , hogy az adott országba ahova utazol tanuld meg hogyan mondják , hogy terhes vagyok.Mert hazafelé is át kell menned az ellenörző kapun. Boldog babavárást.
2010. márc. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!