Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes terhesen szabad...

6 hetes terhesen szabad repülni? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
2011. okt. 3. 10:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Hacsak nem vagy veszélyeztetett terhes, szabad):)
2011. okt. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Persze hogy szabad. Az utolsó trimeszterben nem igazán, nehogy beinduljon a szülés.

Ha hányós vagy, akkor meggondolandó (nyilván attól függ, hogy mennyire fontos, hogy elutazz), egyébként meg jó utat!

2011. okt. 3. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! Akkor nem tudom iért gondoltam, hogy veszélyes... Nincs semmi bajom most, csak már volt egy vetélésem, azért félek.
2011. okt. 3. 10:37
 4/7 anonim ***** válasza:
Én voltam vidámparkban vele, a legdurvább játékokra is felültem, ahhoz képest egy repülőút semmiség szerintem :).
2011. okt. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Lehet. Én sokkal keményebb dolgokat is csináltam/csinálok, mint a repülés, mégis makk egészségesek vagyunk mindketten, én pedig rendkívül jó formában vagyok. Lehet pont annak köszönhetően, hogy nem "betegségként" kezelem a terhességem.

37hkm

2011. okt. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszi :)

én sem kezelem betegségként, csak mivel már volt vetélésem, kicsit óvatosabb és aggódóbb vagyok. Szerintem érthető :)

2011. okt. 3. 12:18
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, érthető. Szerintem nyugodtan repkedj. A baba is boldog, ha anya boldog. És gondolom nem rossz dolgot jelent, ha repülnöd kellene, hanem valami nyaralás, kellemes dolog :P :)
2011. okt. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!