Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jane matrix babakocsi van...

Jane matrix babakocsi van valakinek? Mik az előnyei és a hátrányai?

Figyelt kérdés

Azért szeretném ezt a kislányunknak, mert a mózese beköthető a kocsiba és mi sokat és hosszan utazunk, és azt olvastam nem egészséges a pici babának több órát bébi hordozóban lenni.

Egyébbként mivel nagyon drága használtat vennénk.

Köszönöm szépen a válaszokat.


2010. márc. 5. 10:31
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
37%

utolsónak:

Minél drágább egy babkocsi, annál kevésbeé parktikus. Szép, dizájnos csak az anyuka bizots nem jár vele boltba, max tologatja a plázában. Neme 50 ezres van, 1 éve használom, van hozzá hordozó, nagy kosár alul, bolygókerék.

Ha valaki azért vesz 100 ezer felett babakocsit, mert azt hiszi minél drágább annál jobb, az egy igazi sznob.

Azt a pénzt másra költöm, vettem drágább gyerkülést (mert ott tényleg fontos a biztonság), a gyerekeimre.

2010. márc. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
2010. márc. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
38%

olcsó húsnak hig a leve,ez a babakocsinál is igaz.

Nekem Quinny buzz-om van beférek vele mindenhová, bolta is,jól birja a rossz utakat kényelmes a babámnak és az autómba is befér,nem ezen spóroltam a gyerekülésre(azt is kiváló töréstesztes isofixeset vettünk)

monduk nekünk a jané nem vált be,nagyon kicsi a matrix hordozó mózes,3 hetes volt a babám,mikor lecseréltük a buzz-ra,a maxi cosi hordozó elég tágas és sokkal jobban döntött,mint a többi hordozó.

2010. márc. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
65%

Kedves 9.56-os!


Jó, hogy neked pénz nem számít, mi a kérdezőnek próbáltunk tanácsot adni, nem a kocsik árát megvitatni.


A legjobb ülés pedig a RÖMER, nem a maxi cosi, ha már ennyire a legjobbat akartad, utána olvashattál volna egy kicsit, a Römernél nincs jobb, a maxi cosi csak utána kullog a törésteszteken :).


Nekem egy "szerinted szecska" Bergon babakocsim van, nem volt 100 Ft, elég tágas, kényelmesen tolható, a legnagyobb hóban sem volt vele gond. Én, kispolgár, ezt tudtam megvenni.

2010. márc. 7. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
15%

olvashatnál figyelmesebben

a hordozó volt


(isofixes) maxi cosi

az autósülésünk pedig egy römer


mi is fizetésből élünk,de a gyerekeknek a legjobbat adjuk meg mindenből.

2010. márc. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Mi egy közalkalmazotti fizetésből élünk, és egy táppénzen, amit minimálbér után kapok (két felső foku diplomával csak így tudtam elhelyezkeni).:(

Tájékozatlan vagyok, mert első baba (baráti és családi körben már nagyobbak a gyerkőcök).

Örülök minden véleménynek, mert a legjobbat szeretnénk a legjobb áron.

Köszönöm a hozzászóllásokat és szívesen olvasok minden más véleményt.

2010. márc. 7. 16:42
 17/18 anonim ***** válasza:

Ma láttam az Allee-ban egy bizonyára drága babakocsit, a kosárrésze akkor volt, hogy elfért benn egy 1,5 l-es ásványvizes palack (az volt benne).

Hát azzal biztos nem járnak vásárolni.

2010. márc. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
23%
Könnyű annak akinek van pénze!!és ugyebár nem sajnálja ezekre a felesleges dolgokra a pénzt!!!100ezerért babakocsit én sem vennék és nem azért mert nem tehetem meg hanem azért mert nem akarok "divatozni"a barátok,ismerpősök előtt!!nekem egy 48ezres esprit babakocsim van!és tapasztalatból mondom hogy nem mindíg az a jó ami drága!mert ami drága az álltalában divatos,és plázajáró anyukák kedvence!!amúgy meg a Peg-Prégo-nak is van beköthető mózese....és nem 100ezrekbe kerül!
2010. márc. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!