Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jane matrix babakocsi van...

Jane matrix babakocsi van valakinek? Mik az előnyei és a hátrányai?

Figyelt kérdés

Azért szeretném ezt a kislányunknak, mert a mózese beköthető a kocsiba és mi sokat és hosszan utazunk, és azt olvastam nem egészséges a pici babának több órát bébi hordozóban lenni.

Egyébbként mivel nagyon drága használtat vennénk.

Köszönöm szépen a válaszokat.


2010. márc. 5. 10:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk Jané Nomad Matrix van. Tényleg nagyon stabil, joggal mondhatom, hiszen a legjobb törésteszttel rendelkezik. Igazából mi is emiatt vásároltuk meg - újonnan. Meg vagyok vele elégedve, mert biztonságos, fordulékony, jól kormányozható, esztétikus. De vannak hátulütői is: Kisfiam már 3 hónaposan(!) alig fért bele a mózesbe így télidőben beöltöztetve. Tudom, ez a max. biztonság miatt van így kialakítva, de tényleg marhára szűk. Talán ha átszereljük a sportrészt, kényelmesebb lesz a kicsinek. A másik gondom az, hogy a kosár részhez alig lehet hozzáférni. Összességében klassz kis babakocsi, de nem ennyiért! Ha most babakocsivásárlás előtt állnék - tudván ezeket -, nem ezt vettem volna meg ennyi pénzért. Vettem volna egy jópofa, szintén variálható, többrészest, nagy kerekekkel, 50.000-10.000-ig.
2010. márc. 5. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Bocs: 50.000-100.000-ig
2010. márc. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Mi 50 ezerért vettünk ts-est (hordozó+babkocsi), a kocsiban a hordozóban volt, semmi baja nem lett.
2010. márc. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia!A slalom matrixot kérdezed?A 3 kerekűt?

Mert az ne vedd meg!Mert a matrix semmire sem jó!KICSI!!!!Vegyél inkább sima Jane slalom pro-t!Annak is beköthető a mózese kocsiba!!!És sokkal kényelmesebb a babának!Meg van hozzá külön hordozó és sport is!!!!Én használtan olyan 80-100 ezer körül láttam!!!

2010. márc. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
30%
100 ezerért 2 új babkocsit kapsz.
2010. márc. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

4 kerekű esernyőre csukhatót szeretnék. Nekem is ez a dilemmám, hogy drága, még használtan is, de 5-6 órára nem köthetem be a párhetes kisbabánkat a hordozóba.

Milyen más megoldás van még?

2010. márc. 5. 12:02
 7/18 anonim ***** válasza:
48%
Igazat megvallva az én babám már 3hónapos és a hordózóban alszik a legjobban!Akár 3-4órát is egyszerre!Mert biztonságérzetet ad!Gondolj bele eddíg is össze volt gömbölyödve!!Sokkal jobban mint a hordozóban!
2010. márc. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
78%
Na igen szeretik a hordozót, de baromira megterheli a gerincet, ha huzamosabb ideig van "görnyedten".
2010. márc. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
86%

Hordozóba tényleg ne utaztasd, nagyon rosszat tesz a baba gerincének. Valóban, a méhben is össze van gömbölyödve, de ott víz veszi körül, és ugye tudjuk, hogy a vízben más a súlya. Tehát igenis megterheli a gerincét a huzamosabb ideig tartó hordozóban való utazás.


Ha sokat utaztok mindenképp ruházz be egy beköthető mózesre!

2010. márc. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
36%

11:18-as

milyen két új babakocsit kapsz 100.000ért kiváncsi lennék,mert a normális babakocsik 100-felett kezdődnek.

ő pedig jót szeretné, igy szecskát ne ajálgassunk már

2010. márc. 7. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!