Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Beágyazódhatott olyan helyre...

Beágyazódhatott olyan helyre a pete amit ha nem keres a doki akkor nem lát egy rosszabb minőségű géppel?

Figyelt kérdés
A tesztem pozitív, a cicim néha feszül. Voltam már egyszer uh-n 1 hete, akkor egy másik helyen, ott a doki nézegette egy ideig miután mondta hogy a petezsák 4mm-er. Most meg egy másik doki éppen hogy bedugta, megforgatta és azt mondta nem lát semmit. Eltünt, vagy csak nem látta?
2008. szept. 3. 11:49
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Egyet értek az utolsó válaszolóval! Nem tudom miért kell így viselkedni! Bezzeg amikor 1000-jére olvassa az ember hogy mi fog látszani...vagy mekkora a babám...vagy jó-e a súlya...stb ezekre sem az a válasz hogy írd be a keresőbe vagy lapozz pár oldallal arrébb!! Azért ír mert a tapasztalatokra kíváncsi, hogy volt-e ilyen. Nem vérzik, azaz nem vetél, mert ha felszívódott a picije, akkor pár nap nem oszt vagy szoroz a dolgon főleg hogy gyógyszert is szed. Ezen nem múlik a baba élete! Úgy írjátok minta mentőt kéne hívnia! Ha ott van akkor nem lesz gond, ha nincs akkor sem oszt vagy szoroz hogy elrohan-e az ambulanciára. Akkor már inkább várja meg azt az időpontot amikor a magándoki fogadni tudja. És ez nem idegeskedés hanem kíváncsiság!!!!

Szóval kedves kérdező és a másik lányzó is akinek hasonló a gondja, remélem minden rendben lesz! Én is hallottam már ilyen esetet! Fel a fejjel!

2008. szept. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!