Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Beágyazódhatott olyan helyre...

Beágyazódhatott olyan helyre a pete amit ha nem keres a doki akkor nem lát egy rosszabb minőségű géppel?

Figyelt kérdés
A tesztem pozitív, a cicim néha feszül. Voltam már egyszer uh-n 1 hete, akkor egy másik helyen, ott a doki nézegette egy ideig miután mondta hogy a petezsák 4mm-er. Most meg egy másik doki éppen hogy bedugta, megforgatta és azt mondta nem lát semmit. Eltünt, vagy csak nem látta?
2008. szept. 3. 11:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom az vagy aki kb 3 napja ehhez hasonló kérdéseket tesz fel... és 7 hetes vagy!

Ahelyett hogy ennyiszer körbekérdezed a dolgot inkább menj el még egy dokihoz, meséld el mi volt és kész! Akkor talán nyugodtabb leszel, de ennek semmi értelme hogy mindenféle módon körbekérdezgeted a témát. Úgyse tud senki okosat mondani itt, mi nem látunk bele a pocidba! Tehát irány egy orvos!!!

2008. szept. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Előző válaszolóval értek egyet! Mindenki megérti, hogy aggódsz, és mindenki úgy tenne a te helyedben, hogy nem aggódna tovább, hanem keresne egy másik dokit! Fogadd meg a tanácsunkat, és tedd ezt!

Szorítok, hogy minden rendben legyen! Ilyen fiatal terhességnél simán lehet, hogy nem látszik a babó, függ a géptől, az orvostól is, az én dokim is úgy kereste, hogy néztem még a képet vagy 5 percig, bámulta mereven...

Vess véget az aggódásnak, mert ez nem állapot! Menj másik dokihoz!

2008. szept. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Kedves eddigi válaszolók! Kívánom hogy ne éljétek át azt amin szegény kérdező megy át! Nem azért kérdezett hogy kioktassátok, hanem hogy tud-e olyan helyre beágyazódni a pete ahol a doki nem látja. Erre a kérdésre kéne felelni és nem azt forszírozni hogy ő írt-e ki vagy sem. Ugyanis több nőnek is lehet ilyen problémája, és lehet hogy nektek is lesz!

Kedves kérdező. Nem értek sajna az ultrahanggépekhez, de volt egy ismerősöm aki hasonlóképpen járt. A doki nem látott semmit, és egy másik doki meg igen! Szerintem elképzelhető hogy takarásban volt, főleg hogy a tüneteid megvannak és a teszted is +. A remény hal meg utoljára! Én nagyon szorítok Neked!!!!

2008. szept. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
47%

ja... mi is szorítunk neki, ha tünt volna fel a válaszunkból! És tudjuk, hogy mennyire szar, mert képzeld, 3. válaszoló, nekem sem találták anno, de hála Istennek, mellettem volt az épelméjű férjem, és nem hagyott kétségbeesni, hanem fogott, és elvitt másik dokihoz...

neki köszönhetem, hogy akkor nem tojtam be, önálló voltam, és határozott, ahogy a párom határozottsága átsugárzott rám...

De innen mi nem tudunk mást tenni, és a kérdezőnek válaszoltunk már tegnap meg tegnapelőtt is, és láss csodát, ugyanezt mondtuk akkor is...

De nem fogom most tovább bizonygatni, hogy mennyire aggódok a kérdezőért, Isten látja lelkemet, nem más...

2008. szept. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Menj el egy harmadik dokihoz, mondj el neki mindent, alaposabban be fog lesni!Ha egyszer ott volt az a baba, akkor valszeg most is ott van, különben megjön pár napon belül!
2008. szept. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Így van, szorítunk neki!

Teljesen egyértelmű egyébként hogy ezeket is ő írta, de mindegy végülis én nem akarom bántani:


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..


És nem okoskodásból meg kioktatásból írtam amit írtam elsőre, mert kívánom neki hogy minden rendben legyen és tényleg csak a dokik vagy az uh gép bénázott! Csak ennyi idő alatt már elmehetett volna egy másik doki(K)hoz. Én nem mondom hogy ha nem lennék ebbe a helyzetbe nem aggódnék, de nyilván addig rohangálnék dokiról-dokira amig meg nem bizonyosodok arról, hogy mivan. Ahelyett hogy a gép előtt ülnék és a lehető legtöbb módon feltenném szinte ugyanazt a kérdést!

Lehet hogy emiatt most rosszindulatúnak tűnök, de kicsit felháborít hogy egy baba életéről kérdezget 3 napja ahelyett hogy már rég utánajárt volna hogy most mivan!!!

De ettől függetlenül a legjobbakat neki!

2008. szept. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ja és még annyit hogy ha ott is van a babája még, addig fog idegeskedni amíg vmi baj nem lesz.

Szóval nem győzöm hangsúlyozni hogy irány egy doki!!!!!!!!!

2008. szept. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Én az utolsó elötti elötti válaszolótól kérdezném hogy biztos hogy pár napon belül vérezne? Mert én vagyok aki az utolsó két kérdést feltette nem pedig ez a kérdező hölgy.

Kedves kérdező, ugyan ebben a cipőben járok! Ha voltál orvosnál majd írj, mert érdekel. Engem csak jövöhét hétfőn fogad a doki akihez bejelentkeztem! Gondolom azért ír ide ki mert addig is van még pár nap. Azért írtam én is ki a kérdésemet, mert hétfőig még van idő, és pancsem ambulanciás dokihoz már nem akarok elmenni!

2008. szept. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
43%

Hát akkor neked is azt üzenem hogy irány a doki!

Miből veszed hogy pancser a doki aki esetleg megnézne?

De nekem mindegy végülis, nem az én babámról van szó. Akkor hétfőig jó idegeskedést kívánok neked!

2008. szept. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ne legyetek ilyenek egymással rossz olvasni is! Szegény tanácstalan és segítséget kér, ha így tudtok válaszolni ne írjatok!

Próbálj meg nyugodni mert ezzel ártasz a babádnak. Pozitív a teszted akkor babás vagy csak még nagyon picike.

2008. szept. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!