Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt mennyire...

Terhesség alatt mennyire lehet tornázni, gondolom hasizomgyakorlatokat nem lehet, de mást lehet? Futni, aerobikozni

Figyelt kérdés
2010. febr. 25. 20:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Az aerobik a legtermészetellenesebb mozgásfajta egy kismama számára. Távolról kerüld el ezt a sportot míg babát vársz.

És ha azelőtt nem sportoltál, akkor nem most kéne elkezdeni.

Amúgy az úszást szokták javasolni, meg a kismama tornák is egész jók.

2010. febr. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Csinálj kismamatornákat: Rubint Rékának és Béres Alexandrának is van ilyen dvd-je, nagyon jó gyakorlatokkal. Én minden nap tornáztam, még a szülés előtti napon is.

Én futottam a terhesség előtt, de terhesen nem is mertem, mert féltem, hogy eltaknyolok + nem esett jól a pocakomnak az ugráló mozgás + érzékenyek voltak a melleim, szintén nem esett jól az ugrálás.

Valami lazábbat válassz, mint amiket írtál szerintem.

2010. febr. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd vagy az orvost,vagy a védőnőt,ők majd elmondják mit lehet.Ők tudják milyen állapotban vagy,mennyire terhelhető a szervezeted.Nekem pl.futni se szabad...
2010. febr. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ugrálós, esős sportot nem lehet. Amit szívbaj nélkül ajánlanak, ha nem vagy veszélyeztetett, illetve a méhszájjal is minden OK, az az úszás, a séta, és a szobabicikli.

De személyreszabottan kérdezed meg a dokidat!

2010. febr. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ajánlom a kismamatornát! Ha pesti vagy, akkor ezt: www.tornastudio.hu, nemcsak torna van, hanem szülésre, csecsemőgondozásra felkészítés, apás beszélgetés. A hely nagyon kulturált és a tornavezető, Enikő pedig egy csupaszív, segítőkész ember. És ami még fontos, az árak sincsenek elszállva.
2010. febr. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!