Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen nem lehet hasizomgyak...

Terhesen nem lehet hasizomgyakorlatokat végezni?

Figyelt kérdés
Bocsi, ha hülye a kérdés, de mindig is foglalkoztatott. Mit lehet ilyenkor sportolni? Úszni szabad? Azt hallottam, meleg vízben nem lehet fürödni...ezt a kezdeti időszakban sem lehet?
2010. nov. 26. 16:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem eltiltottak az úszástól a fertőzésveszély miatt, és a hasizmozást se engedte a dokim. Könnyű tornát ugrálás és erőltetés nélkül igen.
2010. nov. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért pont hasizomgyakorlatot? Egyébként tényleg nem tanácsos.

És légyszíves, súlyt se emelj!

2010. nov. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
én nem vok még terhes, csak azért kérdeztem, mert szoktam súlyt is emelni, meg hasizmozni is, és kíváncsi voltam, mit lehet sportolni, ha ezeket nem.
2010. nov. 26. 17:13
 4/7 anonim ***** válasza:
Séta, jóga, kismama torna, úszás.
2010. nov. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Milyen a kismama-torna?
2010. nov. 26. 17:44
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ismered a Pilates-tornát? Hasonló ahhoz. Finom, kényelmes mozdulatok, pozíciók. A test, az izmok lágy átmozgatása a cél. Semmi megerőltetés.

Az úszásról megoszlanak a vélemények még az orvosok körében is.

2010. nov. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A Pilatest alapvetően én nem nevezném laza izomátmozgatásnak. :-)


A terhesség előtt bő 3 évvel kezdtem, remek alakformáló és mélyizomfejlesztő sport. Viszont amikor kiderült, hogy jön a baba, azonnal szólni kellett az edzőmnek, mert onnantól kismama pilates-re kellett váltani, ami merőben más, de azokra az alapokra épül. 34 hetes vagyok, és még mindig hetente kétszer járok... :-)

2010. nov. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!