Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megkívántam a görögdinnyét,...

Megkívántam a görögdinnyét, de nincs rá pénzünk. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
17hetes vagyok, nem rég a Pennybe megláttam a dinnyét és valami hihetetlen módon kívánom. Szinte remegek érte. De 400 ft. egy kg. :( A legkisebb is kb. 4kilós volt.Meg a férjem szerint még ez nem is jó izű. Mikor múlik el, hogy csak a dinnyére tudok gondolni? :) (tudom van bajom! :) )
2015. máj. 16. 15:42
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/72 anonim ***** válasza:
100%

HElyes. MAgyarázd meg magadnak, hogy amit a férjed csinál, az nem hatalmas parasztság, csak felelősségteljes gondolkodás. Hogy 3 gyerek mellett, a negyediket várva, dolgozó nőként nem járjon neked 1500-2000 ft, mert kevesebbet keresel és ő nem ad, az nem a jó férj ismérve... nyilván nem attól lesz jó, ha minden kívánságok egy pillantásra teljesíti, de te írod, hogy szinte remegsz érte.

Sajnállak.

Mindegy, hogy dinnye, körömlakk vagy egy pár papucs a vágyad, szomorú, hogy ennyire meghunyászkodsz őfelsége akarata előtt.

2015. máj. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/72 A kérdező kommentje:
Már nem dolgozom, táppénzen vagyok, mivel ápolónőként terhesen nem dolgozhatok. Így nem vagyok teljes értékű a családban, a gyerekek meg azért nem mert nem dolgoznak. Meg képzeld ruhát, kozmetikust, fodrászt kifizeti a férjem bármennyi is legyen, hogy jól nézzek ki. Meg egy csomó mindent megad nekünk amiről úgy gondolja kell vagy jár nekünk. Nem kaptam dinnyét, nem halok bele!
2015. máj. 16. 21:01
 53/72 anonim ***** válasza:
91%
Jaj, ne fokozd az ostobaságot, mert leesek az ágyról...Nem vagytok teljes értékűek, te és a gyerekeid?! Úristen, ez komoly?
2015. máj. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/72 anonim ***** válasza:
90%
szerintem ne alázd tovább magad :(
2015. máj. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/72 anonim ***** válasza:
81%
Engem a párom tartott el 1,5 évig de soha nem mondta nekem azt hogy most ezt nem veheted meg magadnak. Soha nem kérte számon hogy az itthon hagyott pénzből miért és mit vettem. Én elmondtam neki persze de azt mondta jól van és pont... furcsa hogy ilyen kapcsolat van köztetek. Ezek szerint külön kasszán vagytok. Mert nálunk nincs olyan hogy az enyém meg a tiéd nálunk olyan van hogy a mi pénzünk.
2015. máj. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/72 anonim ***** válasza:
90%
Nem vagy teljes értékű a családban, mert nem dolgozol? Hát ha ez neked normális, akkor te nem vagy 100as. ...
2015. máj. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/72 anonim ***** válasza:
54%

En csak annyit irok, h en januarban kivantam meg a sargadinnyet, a ferjem addig jart, mig szerzett egyet, es harom napig voltam beteg utana😊

Szoval talan jobb, ha nem eszel...

2015. máj. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/72 anonim ***** válasza:
0%

🍉🍉🍉🍉🍉🍉🍉🍉🍉🍉🍉🍉🍉🍉🍉🍉🍉🍉🍉

Én 2 hónapja kívánom de sehol se láttam még! 😃

2015. máj. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/72 anonim ***** válasza:
egyél dinnyés fagyit
2015. máj. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/72 anonim ***** válasza:
86%

Én sem keresek most pénzt, de a férjem ma megállt egy zöldségesnél és vett nekem egy zacskó epret 2000-ért. Nem kellett kérni, nem kell utána sóvárognom, nem kell mérlegelni, hogy vajon kerestem-e elég pénzt ahhoz, hogy kaphassak epret vagy hogy a család teljes értékű tagja vagyok-e vagy csak háziállat szintű.


Úristen kérdező, téged tényleg kutyába sem vesz a férjed, pedig a 4. gyerekét várod, volt kerested is, mégsem érdemelsz meg terhesen egy vacak dinnyét. 1600 ft egy kínai műanyag papucs, durva, h ennyi sem jár neked. Buta vagy, h ilyen embernek szülsz 4 gyereket, ilyen ember kénye-kedvének szolgáltatod ki magad évekre, vagy lehet, egy életre a 4. baba után.


Egyébként szánalmas, h leírsz valamit, aztán valaki rákérdez pár részletre és már csűröd-csavarod, az ellenkezőjét állítod, letagadod.

2015. máj. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!