Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megkívántam a görögdinnyét,...

Megkívántam a görögdinnyét, de nincs rá pénzünk. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
17hetes vagyok, nem rég a Pennybe megláttam a dinnyét és valami hihetetlen módon kívánom. Szinte remegek érte. De 400 ft. egy kg. :( A legkisebb is kb. 4kilós volt.Meg a férjem szerint még ez nem is jó izű. Mikor múlik el, hogy csak a dinnyére tudok gondolni? :) (tudom van bajom! :) )
2015. máj. 16. 15:42
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/72 Picsusz ***** válasza:
27%
Hát nekem fura aki lehurrogja szegényt.Oké abba igazatok van,hogy ha ilyen jól keresnek,akkor megtehetnék,hogy megvegyék azt a dinnyét.Na de a másik,hogy én 1 hetes kismama vagyok,és én is megennék egy jó kis dinnyét,de ilyenkor nincs még íze,és valóban nagyon drága,én sem költenék rá.A kívánóság meg valóban létezik.1 hete majd megveszek a savanyúért.Tegnap este csakis a citromra gondoltam,hogy de megennék,de nem volt itthon.Ma be lett pótolva.Mikor valamit megkíván az ember,na akkor csakis azon jár az esze.Én sem hittem addig benne,míg terhes nem lettem.Kedves kérdező,ne vegyél dinnyét,tényleg nem jó,és drága.Helyette egyél tényleg fagyit :)
2015. máj. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/72 Picsusz ***** válasza:
38%
11 hetes.Bocsánat,elírtam :)
2015. máj. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/72 anonim ***** válasza:
85%
Nem igaz, hogy ne jó a dinnye, többen is írtuk, hogy vettünk és finom volt. Én pl a nyár közepi dinnyét utálom, amikor ragadok tőle, mert annyira cukros és édes.
2015. máj. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/72 anonim ***** válasza:
38%

Utolsó, én is voltam terhes háromszor is. Tudtam magam kontrollálni, nem zavartam el a férjemet soha éjjel 2-kor eperért télen vagy pizzáért hajnalban.


Ha meg a boltban megláttam valamit, amit szeretek, megvettem. Pedig nem is dolgoztam, GYES-en voltam.

2015. máj. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/72 A kérdező kommentje:
Drága 40es! Az én kártyámon már nincs pénz(rezsi, suli, ovi, telefon stb.) A férjem meg azt mondta ne vegyek, mert drága és rossz! Ha unatkoznék egész mást csinálnék. :)
2015. máj. 16. 20:01
 46/72 anonim ***** válasza:
79%
a te kárytádon nincs pénz, tehát ha most elmennél pluszban egyszer orvoshoz, mert valami gond van, kérhetnél a párodtól. Aki ha úgy gondolja, felesleges, hát nem ad. Gratulkálok.
2015. máj. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/72 anonim ***** válasza:
80%
Akkor gratulálok a férjedhez:)
2015. máj. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/72 anonim ***** válasza:
39%
Atyavilág...Ez aztán tényleg a rosszindulat netovábbja ami itt megy..Kedves Kérdező. Nálunk csak az én Párom keres mivel engem a lombik kezelés miatt kirúgtak a munkahelyemről..Nem lehetne, de megtették, addig addig szenyóztak hogy sírva könyörögtem a közös megegyezésért..A lombik szerencsére sikerült..Nem élünk rosszul, de meg kell gondolnunk mire költünk, mégsem tartom magam felelőtlennek mert Gyermeket vállaltunk..Csak a sok hülye gondolja hogy ebbe a világba csak pénzzel lehet nevelni..Ezt leszerettem volna írni mert mindig felháborít ha valaki azt hiszi elítélhet bármiért is..Nálunk is a párom hozza a döntéseket anyagi szempontból, és egyáltalán nem zavar..Mindig haladunk lőre, de van hogy azt mondja hogy erre, vagy arra most nincs..Én is imádom a dinnyét, és kívánom is, de nekünk is még drága..Ha finom ha nem, a lutrihoz most sok az a 400ft kgjáért..De egyél inkább epret az már isteni és 700ftért már lehet venni, és ott biztosra mész..Boldog babavárást kívánok, és ne foglalkozz a sok megkeseredett emberrel, egyék a dinnyét, költsék a sok pénzüket, Te pedig légy boldog..:) A Férjed nem rossz ember azért mert nem szeretne ízetlen, import szarral etetni méregdrága pénzért..
2015. máj. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/72 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó! :) Hidd el nem zavar a sok rosszindulat. Hagy kompenzáljanak. Tudom, hogy nem rossz ember a férjem,-meg felelőségteljesebb is mint én- csak most hisztisebb vagyok. :) túlélem a dinnyét. Boldogságos babavárást, jó egészséget nektek! :)
2015. máj. 16. 20:32
 50/72 anonim ***** válasza:
33%

Szerintem meg szánalmas ez a meghunyászkodás:)


Amit a férj jóváhagy, azt vehetsz? Legyetek boldogok az ilyen sóherekkel:)

2015. máj. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!