Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nyers füstöl kolbászt hetek e...

Nyers füstöl kolbászt hetek e vagy tiltó listán van ez is tegnap ugy megkívántam ettem egy nagy karikát de most is ennék de nem tom szabad e? 17 hetes vagyok

Figyelt kérdés
2012. szept. 19. 09:55
 1/4 Mezeine ***** válasza:
Hát a már fel van füstölve akkor sok bajod nem lehet belőle. Inkább azért legyél óvatos, mert elég nehéz ételnek számít és esetleg megüli a gyomrodat. Én is ettem mikor várandós voltam. Semmi baja nem lesz a babának tőle. De ha nagyon bizonytalan vagy, kérdezz rá a védőnőre. Szerintem ezzel a tiltólistás hülyeséggel meg ne vergődj sokat. Mindent lehet enni mértékkel és megfelelő higiéniával. Jó babavárást.
2012. szept. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
délután felhivom a védőnőm mindenképp
2012. szept. 19. 10:12
 3/4 anonim ***** válasza:

Nézd csak ezeket találtam:

[link]


[link]

[link]

2012. szept. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a linkeket
2012. szept. 19. 10:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!