Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 hkm vagyok. Ti megvennétek...

20 hkm vagyok. Ti megvennétek álmaitok babakocsiját ha most majdnem fél áron lenne?

Figyelt kérdés
Csak a család idegesít ezzel a hülye babonával!
2015. máj. 8. 08:03
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Mi is pont így vettük ugyanekkor, nem bántuk meg:) Azóta is örülök neki hogy megvettük, egyrészt mert megvan az álombabakocsink ami már nem kapható, ráadásul nagyon jó áron volt. És jó érzés volt hogy már egy nagyobb kiadást letudtunk félidőnél:)

Ne foglalkozz a családdal, szerintem ne hagyd ki a lehetőséget.

Én is amúgy annak a híve vagyok hogy jobb fokozatosan megveszegetni a dolgokat mint a legvégén egyszerre. 2 hetesen pedig annyira nem is korai már amúgy sem.

2015. máj. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok babonás és szerencsére engem sem piszkál a család ilyenekkel, így hát megvettük mi is félidőben. :D

Dugjátok el addig a padlásra, vagy nem tudom. Nem kell nekik mindenről tudni ;)

2015. máj. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
A Mamakiddies mindig akciós, nem kell vele sietni. Legalábbis én még soha nem láttam kiírva azon az áron, ami át van húzva az akciós ár felett. :) Szerintem ne kapkodd el, legalábbis az akció miatt semmiképp, mert hónapok múlva is ez az ár lesz.
2015. máj. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és nem német gyártmány, hanem kínai, az üzletben mondták. Német licenc, de kínai gyártmány. Nem tudom, jobb-e, mint a lengyel, mert olyat nem láttam élőben.
2015. máj. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Erről még rosszat nem olvastam!:)

Viszont én csak neten nézelődtem mert ilyen kocsi a környékünkön sincs, és nem ezen az áron volt idáig az biztos mert sok hete nyomon követem.:)

De persze az sincs kizárva, hogy máskor sem lesz olcsóbb! Arra gondoltam, hogy lehet kifutó termék...

2015. máj. 8. 14:13
 16/19 anonim ***** válasza:
A Mamakiddies tényleg folyamatosan akciós, én hónapok óta figyelem és mindig akciós. Végül nem is azt vettük mert lett más, ami megtetszett és még annál is olcsóbb és jobbnak tűnik. De amúgy ha tényleg csak pl egy hétre szólna az akció, akkor én is megvenném (ha biztos lennék benne hogy nem fogok olcsóbban jobbat találni a szülésig, ami még előfordulhat simán).
2015. máj. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Kíváncsi leszek mert a honlapon május 12-ig írja az akciót! Majd meglátjuk, lehet várok vele!

Köszi, hogy írtatok!:)

2015. máj. 8. 16:31
 18/19 anonim ***** válasza:

Ahogy lejár az akció, másnap meghosszabbítják. Tudom, mert most vagyok én is babakocsi-keresésben, és már április elején is akciósak voltak ott a kocsik, majd mindig újra kezdődött az akciós időszak, amint lejárt.


Én láttam élőben is a kocsikat, szerintem annyira nem jók. Pl. az egyik modellnél a sportrész háttámláját nem lehet bekattintva fixen rögzíteni pozícióba, hanem valami szíjjal/zsineggel kell meghúzni (nem láttam jól, csak az eladó mutatta), nekem nagyon nem tetszett az a megoldás.

2015. máj. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Értem és köszönöm a válaszokat! :)
2015. máj. 9. 13:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!