Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti megvennétek ezt a felsőt?...

Ti megvennétek ezt a felsőt? LINK!

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik meg minden, de a nő azt írja, a terhessége miatt adja el.

Én is babát várok (6 hetes), és most M-es a méretem... nem akarom azért megvenni, h aztán meg túl kicsi legyen.


Ti mennyit híztatok? Megvennétek a helyemben?


Itt van:


[link]



2012. ápr. 22. 19:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem elég sokba kerül ez a blézer ahhoz, hogy csak a szekrényben álljon feleslegesen.
2012. ápr. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Őszintén megmondom, hogy ennyi pénzért én sem venném meg. Szerintem túl drága és nem is biztos, hogy fogod tudni hordani.
2012. ápr. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
tudom, de imádom ezt a márkát:(
2012. ápr. 22. 20:08
 4/10 anonim ***** válasza:
Én ennyit nem adnék, egy használt ruhadarabért, még akkor sem ha márkás. Amúgy is felesleges, nem nagyon használnád ki csak majd jövőre. Addigra meg lehet találsz olyat ami jobban tetszik olcsóbban, lehet az még új is lesz. :)
2012. ápr. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem borzasztóan béna állapotban van, többek között ezért nem vennék ilyen helyről semmit, de ezt te tudod. Én még tudom hordani a tavalyi kabátaimat (37 hetes vagyok), de a barátnőm 23 kilót hízott, semmi nem jó rá. Senki nem fogja tudni megmondani, hogy te milyen mértékben fogsz gyarapodni a várandósság alatt, de ha nagyon tetszik, jövőre is jó lesz. :)


És sok boldogságot!

2012. ápr. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
(Másrészt, ha ez jelent valamit - nem eredeti. A Pull&Bearben pedig ugyanilyen van, igaz, hogy 19ezer, de annyi pluszt már megér, ha ennyit szánsz rá.)
2012. ápr. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem venném meg.
2012. ápr. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Persze, vedd meg! TUTI, hogy nem fogod hordani a terhességed alatt, de nem leszel mindig terhes. ;) a más kérdés, hogy mondjuk nem fogysz vissza M-esre, akkor kidobott pénz volt (vagy eladod a Vaterán :D) de ha meg nem kihagyhatatlan ajánlatt, akkor mostanra semmiképp se vedd meg! Nekem a pocakom 68-ról 119-re nőtt egy babával!!!
2012. ápr. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az én hasam pedig 72-ről nőtt 127-re (egy babával, 7 kiló hízással...). Én akkor veszek bármit is, ha már megszületett, és látom, hogy hogyan is nézek ki. Jelenleg lassan azzal sem vagyok tisztában, hogy a lábujjaim hogy festenek, a húgom festette ki a körmömet is. :D
2012. ápr. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem venném meg, mert 20 hetesen már biztosan nem tudnám viselni. Azért a pár hétért nem költenék ennyit rá, legfeljebb a baba után.
2012. ápr. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!